wtorek, 2019-10-22 Haliszki, Lody, Przybysłšwa

Weekendowe Zajęcia AR 24-26 czerwiec 2016, Ostrów Mausz


 W dniach 24 -26 czerwca odbyły się Weekendowe Zajęcia AR dla dzieci i rodziców w Ostrowie Mauszu w ramach projektu „ Kompleksowa aktywizacja społeczna dzieci w wieku 4-16 lat poruszających się na wózku inwalidzkim II”.

W tym roku wakacje rozpoczęliśmy weekendem nad pięknymi jeziorami na Kaszubach w Ośrodku Mausz.

W piękną słoneczną pogodę dziesięcioro uczestników (Mikołaj, Piotrek, Marta, Dorota, Zuzia, Natalia, Wiktoria, Agata, Edyta, Kamila) wraz z rodzicami spędzili ten czas bardzo aktywnie. Klimat i atmosfera były bardzo sprzyjające żeby przeprowadzić różnego rodzaju ćwiczenia i wykazać się pełną aktywnością, dzieci miały okazję porzucać w tarczę, zagrać w boccie, pojeździć konno, przeciągać linę wraz z rodzicami, oraz w większości wszystkie dzieci po raz pierwszy miały okazję popływać kajakami.

Usytuowanie ośrodka oraz teren wokół, pozwolił na szlifowanie techniki jazdy w terenie. Wieczorki były kreatywne i bardzo wesołe, odwiedziły nas klowny i wspóez dziećmi tworzyły różne zwierzaki z balonów. Rodzice bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach oraz miło spędzali czas na pogadankach.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i bardzo miło spędzony czas. Pozdrawiamy! Olga i Iwona

zobacz zdjęcia »