sobota, 2020-11-28 Jakuba, Stefana, Romy

O projekcie

Kompleksowa aktywizacja społeczna dzieci w wieku 4-16 lat poruszających się na wózku inwalidzkim III

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji zaprasza dzieci niepełnosprawne ruchowo i ich rodziny do udziału w projekcie „Kompleksowa aktywizacja społeczna dzieci w wieku 4-16 lat poruszających się na wózku inwalidzkim III”, który prowadzony jest w całej Polsce.

Czas realizacji projektu:  01.04.2018 – 31.03.2019

Czytaj więcej


Warsztaty Aktywnej Rehabilitacji dla dzieci i rodziców

Praca z dziećmi w różnym wieku, z różnych środowisk i specyfika niepełnosprawności niesie ze sobą potrzebę stworzenia elastycznego programu działań. Fundacja Aktywnej Rehabilitacji w ramach projektu „Kompleksowa aktywizacja społeczna dzieci w wieku 4-16 lat poruszających się na wózku inwalidzkim III” organizuje trzydniowe Warsztaty Aktywnej Rehabilitacji przeznaczone dla małych grup uczestników.

Czytaj więcej


Indywidualne wsparcie

Chcąc zapewnić indywidualne wsparcie całej rodzinie dziecka niepełnosprawnego w ramach projektu „Kompleksowa aktywizacja społeczna dzieci w wieku 4-16 lat poruszających się na wózku inwalidzkim III” nasi Instruktorzy docierają do domu lub miejsca aktualnego pobytu dziecka na terenie całej Polski.  Przekazują wiedzę i praktyczne umiejętności najbardziej adekwatne do potrzeb dziecka i opiekunów.

Czytaj więcej


Obozy AR dla dzieci i młodzieży

Obozy Aktywnej Rehabilitacji w ramach projektu „Kompleksowa aktywizacja społeczna dzieci w wieku 4-16 lat poruszających się na wózku inwalidzkim III”...

Czytaj więcej


Get Adobe Flash player

Galeria