wtorek, 2019-03-26 Ireneusza, Marii, Marioli

Książki o podróżniku i kajakarzu Aleksandrze Dobie

2018-10-25

Chcielibyśmy się z Wami podzielić literaturą o podróżniku i kajakarzu Aleksandrze Dobie, z którym mieliśmy okazję spotkać się podczas wrześniowego spływu oraz pikniku z okazji 15-lecia FAR. Pan Aleksander zafascynował wielu z nas opowiadając o swoich podróżach i przygodach oraz podzielił się pozytywną energią, uśmiechem i pełną otwartością.
Wiele osób podczas spotkania było zainteresowanych i dopytywało o możliwości zakupienia książek. Jeśli chcielibyście zakupić książkę/książki Aleksandra wychodzimy z propozycją złożenia zbiorowego zamówienia przez biuro FAR region zachodniopomorski.

Przesyłamy Wam wykaz książek wraz z ceną oraz informacją do jakiej grupy wiekowej są przeznaczone:
  1. „Olo na Atlantyku Kajakiem przez ocean”, autor: Aleksander Doba, przeznaczone dla osób dorosłych, przedstawia opis Pierwszej Transatlantyckiej Wyprawy Kajakowej, cena: 40 zł.
 
  1. „Na oceanie nie ma ciszy”, autor: Dominik Szczepański, przeznaczone dla osób dorosłych, przedstawia Drugą Transatlantycką Wyprawę Kajakową, z biografią bohatera, cena: 40 zł.
 
  1. „Na fali i pod prąd”, autor: Weronika Górska, przeznaczone dla osób dorosłych, przedstawia Drugą Transatlantycką Wyprawę Kajakową, z biografią bohatera cena: 40 zł.
 
  1. „Doba na oceanie; jak przepłynąć Atlantykiem kajakiem?”, autor: Agata Loth-Ignaciuk, przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przedstawia wiele aspektów wyprawy oceanicznej, budowy i wyposażenia kajaka oceanicznego, cena: 50 zł.
 
  1. „Ocean to pikuś”, autor: Łukasz Wierzbicki, przeznaczona dla dzieci, zwiera kolorowe ilustracje przedstawiające wyprawę kajakową, cena: 40 zł.


Do każdej książki dołączony jest autograf Pana Aleksandra.

Osoby zainteresowane zbiorowym zmówieniem i zakupem książek prosimy o kontakt:
Sandra Klejber, tel. 663 318 361, tel. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiamy
Biuro FAR region zachodniopomorski
Get Adobe Flash player


Kontakt – woj. zachodniopomorskie


Biuro FAR
ul.
Łucznicza 64 (p.16,17)
71-472 Szczecin
tel.:  91 423 77 03, fax: 91 423 77 10
tel. kom.: 509 447 063 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Godziny otwarcia


poniedziałek-środa, piatek: 8.00-16.00
czwartek: 10.00-18.00
 

Pełnomocnik FAR


Ewa Kochańska-Lechniak 
tel: 
501 875 907
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Harmonogram zajęć


Zobacz wszystkie zajęcia »

Ogłoszenia regionalne »