niedziela, 2020-07-12 Brunona, Jana, Wery

Obóz AR w Czudcu

2013-09-11


Uczestnikami obozu byli doświadczeni i nowi zawodnicy z drużyny rzeszowskiej „Flying Wings I i II” czyli: dwóch Łukaszów, Leszek, Michał, Adam, Paweł, Mariusz, Karol, Piotr oraz Mateusz. Kadra to przede wszystkim trener drużyny Artur Sochacki – który tym razem oprócz roli trenerskiej miał za zadanie poprowadzić obóz. Wśród wolontariuszy była sędzina Ela, dzięki której mecze w rugby były rozegrane zgodnie z przepisami. Natomiast  Paulina i Ewelina były na straży porządku i płynności w przebiegu obozu. Dzięki Krzyśkowi Łukaszowi, Tomkowi i Marcinowi zajęcia z innych dyscyplin sportowych były przeprowadzone rzetelnie.
 Obóz zaplanowany został pod kątem zbliżających się rozgrywek ligowych. Uczestnicy poprawiali pod okiem trenera wiele elementów z techniki i taktyki gry. Natomiast koordynację, szybkość, kojarzenie, zwrotność dodatkowo trenowali na innych dyscyplinach sportowych. Na wieczornych warsztatach szkoleniowych omawiane były sprawy związane z niepełnosprawnością, jak również żywe dyskusje były prowadzone na temat przepisów z rugby.
Obóz AR trafiony był pod względem taktycznym i kondycyjnym przed ligą. Uczestnicy mieli okazję  podnieść swoją wiedzę w interpretacji przepisów i uzupełnić wiadomości na temat funkcjonowania w życiu społecznym i zawodowym osoby niepełnosprawnej.

Wszystkim: całej kadrze, wolontariuszom i uczestnikom dziękuję za poświecenie i trud włożony w prawidłowy przebieg obozu, a zawodnikom życzę dobrych efektów na lidze PRnW
Get Adobe Flash player

Kontakt - woj. podkarpackie


Biuro FAR
ul.
T. Boya Żeleńskiego 27,
35-959 Rzeszów
tel.: 17 857 22 55, fax: 17 857 20 10
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 


 

Godziny otwarcia


poniedziałek: 10.00 - 18.00
wtorek - piątek: 07.00 - 15.00

 

Pełnomocnik FAR


Lucyna Przybyło
tel:
509 447 068
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Harmonogram zajęć


Zobacz wszystkie zajęcia »

Ogłoszenia regionalne »