poniedziałek, 2019-06-24 Danuty, Jana, Janiny

Zajecia dla dzieci wraz z Podkarpackim Dniem AR

2013-05-29

Ponownie największy entuzjazm pojawił się podczas siatkówkiyes, na którą dzieciaki czekały od samego początku zajęć  ciągle wypytując, „ale daleko jeszcze..?” Wolontariusze nie nadążali z liczeniem punktów, a kadra z odbijaniem piłki. Wcześniejsze rywalizacje na torach przeszkód, unihokej, czy piłka toczona, nie wzbudzały tyle energii i entuzjazmu w dzieciakach co odbijanie piłki przez siatkę, które okazało się punktem kulminacyjnym dnia.

W tym samym czasie rodzice mieli swoje zajęcia z Lucyną, dyskutując na tematy związane z niepełnosprawnością swoich pociech.
Po zajęciach dziecięcych, na sali pojawili się nasi pełnoletni smileyuczestnicy. W tym dniu nazwanym „Podkarpackim Dniem AR” rywalizowały w koszykówkę między sobą drużyny Rzeszowa i Dębicy. Szybkie akcje, długie podania i trafne rzuty do kosza zapewniły świetne widowisko podczas, którego słychać było głośne gwizdki sędziego Mirkayes.
 

 

Get Adobe Flash player

Kontakt - woj. podkarpackie


Biuro FAR
ul.
T. Boya Żeleńskiego 27,
35-959 Rzeszów
tel.: 17 857 22 55, fax: 17 857 20 10
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 


 

Godziny otwarcia


poniedziałek: 10.00 - 18.00
wtorek - piątek: 07.00 - 15.00

 

Pełnomocnik FAR


Lucyna Przybyło
tel:
509 447 068
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Harmonogram zajęć


Zobacz wszystkie zajęcia »

Ogłoszenia regionalne »