sobota, 2022-10-01 Heloizy, Igora, Remigiusza

Lubelski WAZ nr 2 w Zakopanem 07-14.06.2022

2022-06-29
 

Uczestnicy biorący udział w WAZ to osoby chodzące o zbliżonej sytuacji zawodowej. Z dużym zaangażowaniem korzystali z zajęć prowadzonych przez doradcę zawodowego, zadawali pytania, pracowali w grupach, a następnie prezentowali efekty poszczególnych ćwiczeń na forum całej grupy...

Czytaj więcej 


Lubelski WAZ nr 1 w Zakopanem

2022-06-27

W terminie 07-14.06.2022 w Zakopanem w Zespole Pensjonatów Dolina Białego miał miejsce Warsztat Aktywizacji Zawodowej, w którym brało udział 10 uczestników z niepełnosprawnościami (niewidomi, MPD i innymi ograniczeniami ruchowymi oraz amazonki). W głównej mierze składał się on z doradztwa zawodowego...

Czytaj więcej 


Warsztat AR dla Dzieci i Rodziców w Lublinie

2022-01-28
 

W słoneczny, zimowy weekend 21-23.01.2022 r, w Lublinie odbył się warsztat dla pięciorga dzieci oraz ich rodziców. Po dłuższej przerwie bezpośredniego kontaktu, wreszcie mieliśmy okazję aby wspólnie spędzić czas. Dzieci chętnie uczestniczyły w różnych zabawach ruchowych, cieszyły się z meczu piłki toczonej oraz piłki ręcznej...

Czytaj więcej 


Dobra praca

2022-01-14
Witam serdecznie,
 
oferujemy zajęcie / docelowo pracę dla osób przy tworzeniu portali internetowych, ich obsługa, zarządzanie i prowadzenie.
Rozpoczynamy projekt ogólnopolski z wielkim potencjałem rozwojowym.
Bardzo dobre warunki współpracy -współpraca oparta na zasadach partnerskich.
Wymagania to cierpliwość, czas, rzetelność, znajomość podstawowych programów 
typu: word, exel, obsługa przeglądarek internetowych, mile widziana znajomość podstaw programów do tworzenia stron www.
Możliwość z korzystania ze środków PEFRON dla osób mogących z tej puli korzystać.
 
Wszystkie pozostałe szczegóły i warunki na emaila lub telefonicznie, jak komu pasuje.
Zapraszamy serdecznie
Ala z zespołu 
 
email do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
nasza strona internetowa : PrzyjazneMiasto.pl

Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy

2021-11-22
WARSZTATY AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY – LUBELSKIE 18.11.2021 r.
 
W dniu 18 listopada 2021 r., odbyły się Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy dla uczestników projektu „  Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością szansą na podjęcie i utrzymanie zatrudnienia II” dla regionu lubelskiego.  Uczestnicy w grupie dziesięcioosobowej, mieli okazję wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez doradcę zawodowego Pana Artura Witkowskiego przy pomocy trenera pracy Katarzyny Orzeł. W trakcie zajęć, uczestnicy poszerzyli wiedzę z zakresu kompetencji społecznych, dokonali analizy swojej indywidualnej sytuacji zawodowej, zdefiniowali swoje mocne i słabe strony. Odbyła się dyskusja na temat wewnętrznych i zewnętrznych czynników motywacyjnych i szeregu barier w procesie aktywizacji zawodowej. Poruszono debatę w temacie pozytywnych i negatywnych aspektów stresu i metod radzenia sobie z negatywnymi emocjami.
Ponadto, uczestnicy poszerzyli swoją wiedzę w zakresie metod poszukiwania pracy, prawnych aspektów zatrudniania i pracy osób z niepełnosprawnością. Beneficjenci dowiedzieli się, jak prawidłowo przygotowywać dokumenty aplikacyjne, jak przygotować się do rozmowy o pracę. Dzięki symulacji rozmowy kwalifikacyjnej, uczestnicy mieli okazję przećwiczyć autoprezentację.
Warsztaty aktywnego poszukiwania pracy, były dla uczestników doskonałą okazją wymiany poglądów, doświadczeń związanych z funkcjonowaniem osób niepełnosprawnych na rynku pracy.
 
 
 

kadra


Jesienny obóz w Krakowie

2021-11-11

W dniach 20-31.10.2021 r. odbył się Obóz Aktywnej Rehabilitacji, w którym swoje siły połączyły dwa regiony lubelski i podkarpacki. Siły połączyła także kadra z dużym doświadczeniem i ogromem wiedzy z całej Polski. Co mogło wyjść z takiego połączenia? Fantastyczny obóz! Tak jak i poprzednie obozy i ten odbył się w komfortowym kompleksie Ośrodka Sportu i Rekreacji Kolna w Krakowie...

Czytaj więcej 


Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy

2021-11-09

Lublin, 09.11.2021r.

 
 
 

Zaproszenie
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w
WARSZTACIE AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY
które odbędzie się w terminie 18 listopada 2021 r.
w Lublinie w Hotel Restauracja FOCUS, al. Kraśnicka 80
20-718 Lublin
 
Celem warsztatu jest nabycie umiejętności z zakresu aktywnego poszukiwania pracy. Podczas zajęć każdy z uczestników będzie mógł przeanalizować swoją sytuację zawodową oraz przygotować profesjonalne dokumenty aplikacyjne. Zajęcia pozwolą również przygotować się do rozmowy z pracodawcą.
 
 
Udział w warsztacie jest bezpłatny.
W przypadku potwierdzenia udziału w warsztacie, proszę o pilną rejestrację oraz poinformowanie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Tel/506 779 156
 
 
 
 
Serdecznie zapraszamy
 
 

 
 
 

Lubelski Warsztat

2021-10-12
 

W dniach 24-26.09.2021 odbył się Warsztat Aktywnej Rehabilitacji regionu Lubelskiego w Zamościu, organizowany w ramach projektu „Kompleksowa aktywizacja społeczna osób poruszających się na wózku inwalidzkim VI”. Na terenie Zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, pięciu uczestników brało udział w zajęciach mających na celu doskonalenie...

Czytaj więcej 


Rehabilitacja domowa

2021-09-20

Istnieje możliwość bezpłatnej rehabilitacji domowej do 80 godzin w roku przez przychodnię Nadbużańskie Centrum Medyczne w Sławatyczach która obejmuje województwo lubelskie dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności.

Kontakt:

mgr Edyta Knyba

tel. 607 510 553, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Strona 1 z 13

Kontakt – woj. lubelskie


Biuro FAR
ul. Aleja Kraśnicka 127 p.1, II piętro
20-718 Lublin
tel.: 81 526 10 24, fax: 81 527 13 20
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Godziny otwarcia


Poniedziałek - Środa: 08.00 - 16.00
Czwartek: 10.00 - 18.00
Piątek: 08.00 - 16.00

W związku z utrzymującym się
stanem epidemii, celem zwiększenia
bezpieczeństwa prosimy o wcześ-
niejsze uzgadnianie – telefoniczne 
lub mailowe – terminu wizyty
w biurze Fundacji.
 

Osoba kontaktowa


Magdalena Szpyt
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom.: 509 447 065
 

Harmonogram zajęć


Zobacz wszystkie zajęcia »

Ogłoszenia regionalne »