niedziela, 2019-05-26 Eweliny, Jana, Pawła
2016
weekendowe zajęcia AR, Lublin 16-18.12.2016
WAR, Czudec 02-14.12.2016
weekendowe zajęcia AR, Kołobrzeg 09-11.12.2016
WAR, Kleszczów 28.11-10.12.2016
weekendowe zajęcia AR, Brzoza 02-04.12.2016
weekendowe zajęcia AR, Cetniewo 02-04.12.2016
weekendowe zajęcia AR, Czudec 25-27.11.2016
WAR, Supraśl 11-23.11.2016
weekendowe zajęcia AR, Kleszczów 18-20.11.2016
WAR, Wisła 04-16.11.2016
WAZ, Miętne 04-15.11.2016
obóz AR, Kołobrzeg 05-11.11.2016
obóz sportowy, Bydgoszcz 04-10.11.2016
weekendowe zajęcia AR, Kleszczów 04-06.11.2016
WAZ, Kołobrzeg18-29.10.2016
WAR, Wisła 17-29.10.2016
obóz AR – nurkowy, Wisła 16-22.10.2016
WAR, Kleszczów 07-19.10.2016
weekendowe zajęcia AR, Szczecin 14-16.10.2016
obóz AR – koszykówka, Drzonków 09-15.10.2016
WAR, Zamość 03-15.10.2016
WAZ, Kluczbork 04-14.10.2016
WAZ II, Wilkasy 03-14.10.2016
WAZ I, Wilkasy 03-14.10.2016
WAR, Cetniewo 01-13.10.2016
WAR, Chrusty 01-13.10.2016
obóz AR boccia-łucznictwo, Chrusty 01-07.10.2016
WAZ, Świeradów-Zdrój 26.09-07.10.2016
WAZ, Kleszczów 26.09-07.10.2016
WAR, Wałcz 24.09-06.10.2016
weekendowe zajęjecia AR Wisła 30.09-02.10.2016
weekendowe zajęcia AR, Czudec 30.09-02.10.2016
oboz AR dla dzieci, Cetniewo 18-30.09.2016
WAZ, Kołobrzeg 19-30.09.2016
WAZ, Wisła 19-30.09.2016
WAZ-y Zamość 18-29.09.2016
WAZ, Wałcz 18-29.09.2016
WAR, Czudec 16-28.09.2016
weekendowe zajęcia AR, Falenty 23-25.09.2016
obóz AR dla dzieci, Olsztyn 07-19.09.2016
obóz AR sportowy – kajakowy, Wałcz 12-18.09.2016
obóz AR – koszykówka, Olsztyn 10-16.09.2016
obóz AR konny, Nowy Ciechocinek 10-16.09.2016
WAZ 2, Czudec 05-16.09.2016
WAZ 1, Czudec 05-16.09.2016
WAR, Kluczbork 04-16.09.2016
WAZ-y I i II, Ostrów Mausz 28.08-08.09.2016
obóz AR, Miętne II 01-07.09.2016
obóz AR – rugby-handbike, Miętne I 01-07.09.2016
WAR, Olsztyn 26.08-07.09.2016
weekendowe zajęcia AR, Warszawa 02-04.09.2016
WAZ, Zakopane 18-29.08.2016
WAZ, Międzywodzie 16-27.08.2016
obóz AR, Kleszczów 18-24.08.2016
obóz AR dla dzieci, Kołobrzeg 11-23.08.2016
obóz AR dla młodzieży, Kraków 04-16.08.2016
WAZ, Piekoszów 02-13.08.2016
obóz AR dla dzieci, Miętne 31.07-12.08.2016
obóz AR dla młodzieży, Bydgoszcz 27.07-08.08.2016
weekendowe zajęcia AR, Zakrzów 28-30.07.2016
WAR, Zielona Góra 18-30.07.2016
WAZ 2, Międzywodzie 17-28.07.2016
WAZ 1, Międzywodzie 17-28.07.2016
obóz AR dla dzieci, Wisła 14-26.07.2016
weekendowe zajęcia AR dla dzieci, Olsztyn 22-24.07.2016
obóz AR dla młodzieży, Miętne 08-20.07.2016
obóz AR dla dzieci, Zielona Góra 02-14.07.2016
obóz AR dla dzieci, Kołobrzeg 03-15.07.2016
WAZ, Zakopane 03-14.07.2016
obóz AR dla dzieci, Miętne 24.06-06.07.2016
WAZ, Wisła 19-30.06.2016
weekendowe zajecia AR, Ostrów Mausz 24-26.06.2016
oboz AR kajakowy, Wdzydze Kiszewskie 18-24.06.2016
oboz AR, Kraków 17-23.06.2016
WAZ, Kleszczów 13-23.06.2016
WAR, Kleszczów 11-23.06.2016
WAR, Chrusty 04-16.06.2016
WAZ, Miętne 03-14.06.2016
weekendowe zajęcia AR, Kraków 10-12.06.2016
obóz AR dla kobiet, Strzegomiany 06-12.06.2016
obóz AR, Bukowina Tatrzańska 05-11.06.2016
Obóz AR Kluczbork, 30.05-05.06.2016
WAR, Kołobrzeg 25.05-05.06.2016
WAR, Kleszczów 24.05-05.06.2016
WAR, Wisła 19-31.05.2016
WAZ, Zakopane 13-24.05.2016
Obóz AR dla młodzieży, Wałcz 11-23.05.2016
weekendowe zajęcia AR, Poznań 18-20.03.2016
WAZ, Wysowa Zdrój 15-25.02.2016
WAR, Wisła 13-25.02.2016
weekendowe zajęcia AR, Mielno 19-21.02.2016
weekendowe zajęcia AR, Lublin 19-21.02.2016
weekendowe zajęcia AR, Zielona Góra 12-14.02.2016
WAZ, Miętne 01-12.02.2016
weekendowe zajecia AR, Supraśl 04-06.02.2016
WAR, Kołobrzeg 25.01-05.02.2016
WAR, Zielona Góra 18-30.01.2016
Obóz AR dla dzieci, Wisła 13-25.01.2016
Obóz AR dla dzieci, Wałcz 13-25.01.2016
WAR, Chrusty 09-21.01.2016
WAR, Kleszczów 09-21.01.2016
weekendowe zajęcia AR, Kielce 18-20.01.2016
weekendowe zajęcia AR, Dębica 15-17.01.2016
Obóz AR dla młodzieży, Kołobrzeg 03-15.01.2016