środa, 2019-03-20 Joachima, Kiry, Maurycego
2015
weekendowe zajęcia AR, Lublin 18-20.12.2015
weekendowe zajęcia AR, Kołobrzeg 11-13.12.2015
weekendowe zajęcia AR, Czudec 11-13.12.2015
weekendowe zajęcia AR, Cetniewo 11-13.12.2015
weekendowe zajęcia AR, Cedzyna 04-06.12.2015
weekendowe zajęcia AR, Supraśl 04-06.12.2015
WAZ, Bukowina Tatrzańska 23.11.2015-03.12.2015
weekendowe zajęcia AR, Bartoszyce 27-29.11.2015
weekendowe zaęcia AR, Spała 27-29.11.2015
WAZ, Olsztyn 16-27.11.2015
WAZ, Kleszczów 16-26.11.2015
WAR, Kluczbork14-26.11.2015
SPARTAKIADA FAR, Spała 23-25.11.2015
WAZ, Wisła 15-25.11.2015
WAR, Zamość 12-24.11.2015
szkolenie ICF, Poznań 21.11.2015
obóz AR dla dzieci, Kleszczów 04-16.11.2015
weekendowe zajęcia AR, Lublin 13-15.11.2015
weekendowe zajęcia AR, Łężeczki 13-15.11.2015
WAZ, Kołobrzeg 04-15.11.2015
weekendowe zajęcia AR, Wisła_06-08.11.2015
weekendowe zajęcia AR, Warszawa 06-08.11.2015
weekendowe zajęcia AR, Kluczbork 06-08.11.2015
szkolenie ICF, Opole 07.11.2015
WAZ, Cetniewo 2 1-31.10.2015
WAZ, Cetniewo 1 21-31.10.2015
WAZ, Głogów 19-30.10.2015
szkolenie ICF, Piekoszów 29.10.2015
WAZ, Zakopane 19-29.10.2015
WAZ, Kluczbork 19-29.10.2015
weekendowe zajęcia AR, Łężeczki 23-25.10.2015
weekendowe zajęcia AR, Czudec 23-25.10.2015
WAR, Wisła 12-24.10.2015
WAZ, Kleszczów 12-22.10.2015
WAZ, Wilkasy 10-21.10.2015
WAR, Cetniewo 09-21.10.2015
WAZ, Wałcz 10-20.10.2015
weekendowe zajęcia AR, Kluczbork 16-18.10.2015
WAZ, Kołobrzeg 07-18.10.2015
WAR,Supraśl 02-14.10.2015
szkolenie ICF, Łódź 11.10.2015
Weekendowe zajecia AR Poznań 09-11.10.2015
WAR, Wałcz 27.09-09.10.2015
WAR, Spała 25.09-07.10.2015
WAR, Kołobrzeg 23.09-04.10.2015
weekendowe zajęcia AR, Wisła 02-04.10.2015
Rodzinny Piknik Rowerowy, Wyspa Wisła 04.10.2015
szkolenie ICF, Bolesławiec 03.10.2015
WAR, Bukowina Tatrzańska 21.09-03.10.2015
WAZ, Wisła 20-30.09.2015
WAZ, Supraśl 19-30.09.2015
WAZ, Okuninka 18-28.09.2015
Obóz AR dla dzieci Cetniewo16-28-09-2015
WAZ II, Czudec 14-25.09.2015
WAZ I, Czudec 14-25.09.2015
Obóz AR dla młodzieży, Głogów 12-24.09.2015
Weekendowe zajęcia AR, Wisła 18-20.09.2015
WAR, Olsztyn 03-15.09.2015
Zajęcia weekendowe dla dzieci, Poznań 11-13.09.2015
WAR, Czudec 01-13.09.2015
WAZ, Zakopane_02-12.09.2015
WAZ, Głogów 01-12.09.2015
ICF – szkolenie regionalne, Poznań 04-06.09.2015
Zajęcia weekendowe, Zielona Góra 28-30.08.2015
Obóz AR – handbike, Różanka 22-28.08.2015
Zajęcia weekendowe, Wdzydze 24-26.08.2015
WAZ, Międzywodzie 03-13.08.2015
WAR, Zielona Góra 01-13.08.2015
Obóz AR dla dzieci, Miętne 01-09.08.2015r.
Obóz AR dla dzieci, Wisła 30.07-11.08.2015
Współpraca FAR z Fundacją Moja Dominikana
Obóz AR dla dzieci, Wisła 09-22.07.2015
Obóz AR – rugby, Biała Podlaska 12-18.07.2015
Obóz AR dla dzieci, Kołobrzeg 06-18.07.2015
Obóz AR dla dzieci, Zielona Góra 06-14.07.2015
Obóz AR dla dzieci, Kraków 01-13.07.2015
WAR, Chrusty 27.06-09.07.2015
Szkolenie regionalne, Wisła 26-28.06.2015
Obóz AR dla dzieci, Kołobrzeg 14-26.06.2015
Obóz AR dla młodzieży, Bydgoszcz 11-23.06.2015
ICF – szkolenie regionalne, Chrusty 19-21.06.2015
szkolenie ICF, Tarnów 19.06.2015
szkolenie ICF, Zielona Góra 13.06.2015
ICF – szkolenie regionalne, Cetniewo 03-05.06.2015
Szkolenie regionalne, Kluczbork 29-31.05.2015
Zajęcia AR dla dzieci, Olsztyn 30.05.2015
ICF – szkolenie regionalne, Zaździerz 22-24.05.2015
Szkolenie regionalne, Brzoza 22-24.05.2015
WAR, Kleszczów 09-21.05.2015
Szkolenie ICF, Lublin 19.05.2015
Zajęcia weekendowe, Spała 14-16.05.2015
Szkolenie regionalne, Wilkasy 08-10.05.2015
Obóz sportowy, Głogów 04-10.05.2015
szkolenie ICF, Mikołów 09.05.2015
Szkolenie regionalne, Nowy Ciechocinek 07-09.05.2015
Szkolenie regionalne, Głogów 01-03.05.2015
Obóz AR, Kołobrzeg 28.04-04.05.2015
szkolenie ICF, Gdańsk 25.04.2015
WAS-Z, Wilkasy 16-24.04.2015
WAZ, Wisła 12-20.04.2015
Szkolenie regionalne, Czudec 17-19.04.2015
WAS-Z, Kołobrzeg 11-19.04.2015
Szkolenie regionalne, Zielona Góra 10-12.04.2015
Spartakiada FAR, Spała 17-19.03.2015
WAS-Z, Poronim 10-18.03.2015
WAS-Z, Miętne 09-17.03.2015
WAS-Z, Wisła 20-28.02.2015
WAR, Głogów 18-28.02.2015
Obóz AR, Kleszczów 16-28.02.2015
WAR, Zielona Góra 16-26.02.2015
WAR, Puck 06-16.02.2015
Obóz AR dla dzieci, Kołobrzeg 19-31.01.2015
Zajęcia weekendowe, Brzoza 30.01-01.02.2015
WAR, Cedzyna17-27.01.2015
WAS-Z, Wymysłowo 13-21.01.2015
Zajęcia weekendowe, Spała 16-18.01.2015
WAR, Kleszczów 07-17.01.2015
Zajęcia weekendowe, Warszawa 09-11.01.2015