wtorek, 2019-07-16 Eustachego, Mariki, Mirelli
2014
WAR, Wisła 20-30.11.2014
WAR, Zamość15-25.11.2014
Zajęcia weekendowe, Warszawa 21-23.11.2014
WAZ, Iwonicz Zdrój 07-15.11.2014
WAR, Kołobrzeg 04-14.11.2014
WAS-Z, Bukowina Tatrzańska 04-12.11.2014
WAZ, Wisła 02-10.11.2014
Zajęcia weekendowe, Poznań 24-26.10.2014
WAR, Kraków 10-20.10.2014
zajęcia weekendowe, Cetniewo 17-19.10.2014
WAR, Wałcz 10-20.10.2014
Zajęcia weekendowe, Poznań 17-19.10.2014
WAZ, Cetniewo 08-16.10.2014
Obóz AR, Spała 03-15.10.2014
Zajęcia dla dzieci, Opole 11.10.2014
WAZ, Kleszczów 06-14.10.2014
Zajęcia weekendowe, Cedzyna 03-05.10.2014
WAS-Z, Cetniewo 29.09-07.10. 2014 r
Zajęcia weekendowe, Poznań 03-05.10.2014
WAR, Wałcz 28.09-08.10.2014
WAZiS, Kleszczów 28.09-06.10.2014
WAR, Supraśl 20-30.09.2014
I Mazowiecka Spartakiada Dzieci i Młodzieży, 28.09.2014
WAR, Olsztyn 29.08-08.09.2014
WAS-Z, Wisła 21-29.09.2014
WAR, Czudec 18-28.09.2014
WAZiS, Wałcz 15-23.09.2014
Zajęcia weekendowe, Mielno 19-21.09.2014
WAZiS, Kołobrzeg 16-24.09.2014
Obóz – rugby/handbike, Kołobrzeg 09-16.09.2014
WAS-Z, Zakopane 08-16.09.2014
Zajęcia Weekendowe, Jaworze 12-14.09.2014
WAZiS, Cedzyna 06-14.09.2014
Obóz AR, Zamość 01-13.09.2014
WAZiS, Czudec 04-12.09.2014
Obóz AR, Cetniewo 30.08-11.09.2014
WAR, Kraków 29.08-08.09.2014
Obóz AR, konie Ciechocinek 31.08-07.09.2014
Wyścig Rzeszowski ON 06.09.2014
WAS-Z, Okuninka 28.08-05.09.2014
Obóz AR, Kleszczów 23.08-01.09.2014
WAS-Z, Niechorze 23-31.08.2014
WAS-Z, Lipowy Most 23-31.08.2014
Obóz AR, koszykówka Kołobrzeg 23-30.08.2014
Zajęcia dla dzieci, Wrocław 29.08.2014
Obóz AR młodzież, Chrusty 16-28.08.2014
Zajęcia AR dla dzieci, Wdzydze 23-25.08.2014
Obóz rugby, Miętne 17-24.08.2014
Obóz AR młodzież, Kraków 02-14.08.2014
Szkolenie kadry, Wielka Nieszawka 08-11.08.2014
Zajęcia weekendowe, Sielpia 08-10.08.2014
Obóz AR dla młodzieży, Kołobrzeg 20.07-01.08.2014
Obóz AR dla dzieci, Kraków 18-30.07.2014
Obóz AR, Zielona Góra 17-29.07.2014
WAZiS, Brzoza 18-26.07.2014
WAS-Z, Rarzyń 17-25.07.2014
Obóz AR dla dzieci, Wisła 09-21.07.2014
Obóz AR dla dzieci, Supraśl 08-20.07.2014
WAS-Z, Brzoza 09-17-07.2014
Obóz AR dla dzieci, Okuninka 28.06-10.07.2014
WAZiS, Wisła 01-09.07.2014
WAZ, Zielona Góra_29.06-07.07.2014
Obóz AR dla młodzieży, Spała 22.06-02.07.2014
Obóz AR dla dzieci, Kołobrzeg 13-25.06.2014
Zajęcia AR dla dzieci, Kraków 27-29.06.2014
Obóz kajakowy, Wdzydze Kiszewskie 20-27.06.2014
Obóz AR, Wisła15-27.06.2014
WAR, Bukowina Tatrzańska 13-23.06.2014
WAR, Kleszczów 10-20.06.2014
Zajęcia dla kobiet, Warszawa 13.06.2014
Obóz rugby, Kołobrzeg 04-11.06.2014
Obóz AR, Głogów 03-10.06.2014
Zajęcia AR dla dzieci, Kraków 06-08.06.2014
Zajęcia regionalne, Opole 07.06.2014
WAR, Kołobrzeg 25.05-04.06.2014
Śląska Spartakiada AR, Wisła 01.06.2014
Szkolenie regionalne, Wisła 29.05-01.06.2014
Zajęcia AR dla dzieci, Czudec 23-25.05.2014
Zajęcia AR dla dzieci, Kraków 23-25.05.2014
WAS-Z, Wisla 16-25.05.2014
WAR, Bukowina Tatrzańska 10-20.05.2014
Obóz AR, Stronie 11-18.05.2014
Wings for Life, 04.05.2014
Obóz rugby, Wałcz 06-13.04.2014
Zajęcia dla dzieci, Opole 05.04.2014
WAR, Głogów 18-28.02.2014
Obóz AR, Spała 06-18.02.2014
WAR, Puck 07-17.02.2014
WAR, Zielona Góra 03-13.02.2014
Zajęcia fitness, Warszawa
W Opolskim Teatrze Lalki i Aktora, 08.02.2014
Zajęcia dla dzieci, Kleszczów 17-19.01.2014
WAR, Kleszczów 06-16.01.2014
Zajęcia AR dla dzieci, Mielno 10-12.01.2014