czwartek, 2019-01-17 Antoniego, Henryki, Mariana
2013
WAR, Wałcz 04-14.11.2013
WAZiS, Fijałlkowo 13-21.11.2013
WASZ, Czudec 06-14.11.2013
Zajęcia dla dzieci, Katowice 18-20.10.2013
WAZiS, Zaździerz 05-13.09.2013
zajęcia dla dzieci, Głogów 29.11-01.12.2013
zajęcia dla dzieci, Czudec 11.2013
Obóz nurkowy, Spała 01-08.12.2013
WASZ, Wisła 24.11-02.12.2013
WASZ, Kleszczów 14-22.11.2013
WAR, Zamość 18-28.10.2013
Obóz nurkowy, Wisła 01-08.12.2013
WASZ, Supraśl 09-17.11.2013
WASZ, Wałcz 21-29.10.2013
WASZ, Wałcz 20-28.10.2013
WASZ, Roskosz 07-15.10.2013
Obóz AR dla kobiet, Kołobrzeg 24-31.10.2013
Obóz AR, Kraków 04-16.11.2013
WAZiS, Wałcz 04-12.11.2013
Obóz AR - handbyke, Spała 20-27.10.2013
Obóz AR - rugby, Wałcz 10-17.10.2013
WASZ, Krynica Zdrój 07-15.10.2013
Obóz AR, Cetniewo 20.09-02.10.2013
Obóz AR, Wisła 12-24.11.2013
Obóz sportowy - rugby, Wałcz 10-17.11.2013
Zajęcia weekendowe dla dzieci, Cetniewo 15-17.11.2013
WAZiS, Szczyrk 21-29.10.2013
Obóz AR, Zielona Góra 27.09-04.10.2013
Obóz AR, Kołobrzeg 11-18.09.2013
WASZ, Niechorze 25.08-01.09.2013
WASZ, Cetniewo 07-15-10-2013
WAZ, Głogów 22-28.09.2013
WAZ, Wisła 14-22.09.2013
WAZiS, Cetniewo 15-23.10.2013
WAS-Z, Szczyrk 11-19.10.2013
X Wyścig Rzeszowski ON – 31.08.2013
Obóz AR, Spała 22.09-04.10.2013
WAR, Wałcz 14-24.10.2013
Obóz konny, Ciechocinek 21-28.09.2013
WAR, Czudec 19-29.09.2013
WAS-Z, Wielka Nieszawka 22-30.08.2013
WAS-Z, Kraków 17-25.08.2013
WAR, Supraśl 19-29.09.2013
Obóz dziecięcy, Puck 29.08-10.09.2013
WAZiS, Kraków_07-15.09.2013
WAS-Z, Radzyń 04-12.09.2013
Obóz sportowy, Kościelisko 25.08-01.09.2013
Szkolenie kadry, Poznań 28-31.08.2013
Zajęcia weekendowe dla dzieci, Cedzyna 13-15.09.2013
WAZiS, Czudec 04-12.09.2013
WAZiS, Supraśl 02-10.09.2013
WAS-Z, Wisła 01-09.09.2013
Zajęcia weekendowe, Zamość 28-30.06.2013
Obóz AR, Zielona Góra 16-28.08.2013
WAZiS, Głogów 18-26.08.2013
WASZ, Busko-Zdrój 18-26.08.2013
WAZ, Kraków 09-17.08.2013
WAZ, Olsztyn 26.07-03.08.2013
WAZ, Kołobrzeg 04-12.07.2013
Obóz AR dla młodzieży, Kołobrzeg 08-20.07.2013
Obóz sportowy - rugby, Biała Podlaska 04-11.08.2013
Warsztat AR, Kraków 06-16.07.2013
WAZ, Zamość 15-23.06.2013
WAZ, Kołobrzeg 13-21.06.2013
Obóz AR dla młodzieży, Kraków 18-30.07.2013
Obóz AR dla dzieci, Wisła 13-25.07.2013
Zajęcia dla dzieci, Wdzydze Kiszewskie 28-30.06.2013
Warsztat AR, Cedzyna 29.06-09.07.2013
Szkolenie kadry, Wielka Nieszawka 19-22.07.2013
WAR, Spała 10-20.06.2013
Obóz kajakowy, Wdzydze Kiszewskie 21-28.06.2013
WAZ, Wałcz 14-22.06.2013
Warsztat AR dla dzieci, Cedzyna 21-23.06.2013
Zajęcia dla dzieci, Zielona Góra 07-09.06.2013
Zajęcia dla dzieci, Kraków 21-23.06.2013
Warsztat AR, Wisła 12-22.06.2013
WAZ, Spała 28.05-05.06.2013
Szkolenie kadry, Radzyń 03-06.06.2013
WAZ, Cetniewo 28.05-04.06.2013
Warsztat AR, Kraków 17-27.05.2013
Szkolenie kadry, Guty 24-27.05.2013
WAZ, Wisła. 18-26.05.2013
Zajęcia dla dzieci, Kraków 10-12.05.2013
WAZ, Cedzyna 26.04-05.05.2013
Szkolenie kadry, Czudec 26-29.04.2013
Zajęcia AR dla dzieci, Rybnik maj 2013
Szkolenie z ICF, Katowice 26-28.04.2013
WAZ, Wałcz 12-20.04.2013
Zajęcia AR dla dzieci, Białołęka 20.04.2013
Warsztat AR, Spała 28.02-10.03.2013
WAZ, Głogów 18-26.02.2013
Obóz szkoleniowy kadry, Spała 21-27.02.2013
Warsztat AR Kolobrzeg, 01-11.02.2013
Warsztat AR Spała, 04-10.02.2013
Warsztat AR, Puck 08-18.02.2013
Warsztat AR, Wisła 14-24.02.2013
Warsztat AR, Spała 28.01-07.02.2013
Warsztat AR, Zielona Góra 14-24.01.2013
Zajęcia taneczne dla kobiet, mazowieckie
Obóz AR, Spała 11-23.01.2013