środa, 2019-03-20 Joachima, Kiry, Maurycego
2012
WAZ, Wałcz 01-09.10.2012
Warsztat AR, Kołobrzeg 25.11-05.12.2012
Spotkanie Opłatkowe, Rzeszów 2012
Świąteczne Spotkanie, Białołęka 15.12.2012
Obóz AR dla młodzieży, Kraków 01-06.12.2012
Oboz nurkowy, Spała 04-09.12.2012
WAZ, Spała 12-20.11.2012
Warsztat AR, Spała 17-27.11.2012
Obóz AR, Kraków 20.11-02.12.2012
Obóz AR, Wisła 13-25.11.2012
WAZ, Kraków 10-18.11.2012
obóz AR, Spała 11-23.10.2012
WAR, Wągrowiec 19-29.10.2012
WAZ, Kołobrzeg 10-18.10.2012
IX Rzeszowski Wyścig na wózkach, 01.09.2012
WAZ, Wągrowiec 06-14.10.2012
Warsztat AR, Czudec 04-14.10.2012
Oboz AR, Cetniewo 23.09-05.10.2012
Warsztat AR Zamość 04-14.10.2012
Warsztat AR, Mrągowo 05-15.10.2012
WAZ, Zamość 17-25.09.2012
WAZ, Supraśl 16-24.09.2012
Radom 14-16.09.2012 (zdj. B. Bukowska)
Obóz AR dla pracujących, Kołobrzeg 16-28.09.2012
Warsztat AR, Spała 20-30.09.2012
Obóz konny, Ciechocinek 22-30.09.2012
"Pory roku", Bydgoszcz 09.2012
WAZ, Spała 06-14.08.2012
WAZ, Wisła 15-23.09.2012
Obóz AR dla kobiet, Kołobrzeg 03-09.09.2012
Warsztat AR, Polanica Zdrój 23.08-02.09.2012
Warsztat AR, Kraków 07-17.09.2012
Warsztat AR, Cedzyna 04-14.09.2012
Warsztat AR, Kołobrzeg 03-13.09.2012
Obóz AR, Zielona Góra 17-29.08.2012
Obóz AR dla dzieci, Mietne16-28.08.2012
WAZ, Cedzyna 17-25.08.2012
Kurs komput. dla młodzieży, Miętne 29.07-12.08.2012
Warsztat AR Dworaki Staśki, 05-15.08.2012
Zajęcia regionalne - Śląsk
Obóz AR dla dzieci, Głogów 02-14.08.2012
Obóz kajakowy, Wdzydze Kiszewskie 17-22.06.2012
Warsztat AR, Wałcz 08-18.08.2012
Warsztat AR, Kołobrzeg 10-20.07.2012
Obóz AR dla dzieci, Miętne 15-27.07.2012
Obóz AR dla kobiet, Cedzyna 21-27.05.2012
WAZ, Mrągowo 15-23.07.2012
Obóz AR II st. dla mlodzieży, Zielona Góra 11-19.07.2012
Obóz AR dla dzieci, Supraśl 20-28.07.2012
Warsztat AR, Kraków 20-30.07.2012
Warsztat AR, Spała 08-18.07.2012
WAZ dla młodzieży, Zielona Góra 01-09.07.2012
Oboz AR dla młodzieży, Spala 27.06-09.07.2012
WAZ, Wisła 22-30.06.2012
Szkolenie kierowców autobusów, 07.2012
WAZ, Czudec 16-24.06.2012
Szkolenie kadry AR, Dębica 25-27.05.2012
WAZ, Cetniewo 16-24.05.2012
Obóz AR, Biała Wieża 18-25.05.2012
Podkarpacka Spartakiada „Gościnne Wzgórze”, 05.06.2012 – mecz Flying Wings
Miejska Gra Terenowa, Szczecin 26.05.2012
Szkolenie kadry regionalnej, Laliki 20-22.04.2012
Cross Parkowy, Szczecin 13.05.2012
Warsztat AR, Kołobrzeg 13-18.03.2012
Szkolenie kadry - kobiety, Białobrzegi 20-23.04.2012
Zajęcia AR - dzieci i młodzież, Białołęka 14.04.2012
Szkolenie kadry AR, Spała 29.02-04.03.2012
Obóz AR, Spała 15-27.03.2012
Warsztaty AR, Głogów 27.02-08.03.2012
Warsztaty AR, Dębica 06-11 i 19-24.03.2012
Zajęcia AR dla dzieci, Białołęka 17.03.2012
Obóz AR, Spała 01-13.03.2012
Warsztat AR, Kołobrzeg 02-12.03.2012
Warsztat AR, Polanica Zdrój 01-11.03.2012
Warsztat AR, Puck 13-23.02.2012
Warsztat AR, Spała 12-22.02.2012
Szkolenie kadry AR, Białobrzegi 09-12.02.2012
Obóz AR, Zielona Góra 13-25.02.2012
Warsztaty AR, Wisła 18-28.02.2012
Warsztaty AR, Dworaki Staśki 14-24.01.2012
Szkolenie kadry, Spała 01-06.02.2012
Warsztaty AR, Spała 06-16.01.2012