Temat: Spała czrwiec 2005

hej witajcie jak już na pewno wiecie jestem dociekliwa .Teraz rownież pragnę poszerzyc swoja wiedze no i moze jakieś kręgi znajomopści.Dlatego tez mam ogromn prośbe piszcie kto sie wybiera na ten obóz w czerwcu do Spaly chętnie poznam ssię z kimś żeby na ;ppoczaytek miec z km pogadać i powymieniac poglądy .
JA JESTEM KAROLIJNA A TY??
piszcie nawet na gg jest podane w liście uzytkowników
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi do usłyszenia

PAPAPAPAPAPA                                                                                                                            smile

2

Odp: Spała czrwiec 2005

czesc jak bysmogla podac gg bylo by super

3 Ostatnio edytowany przez karolina ryba (2005-04-12 16:47:04)

hej jest w liście użytkownika podany juz ale na wszelka okoliczność pisze jeszcze tutaj6350897 karolina gdańsk

4

hej witajcie ponawiam prosbe o to byscie pisali kto sie wybiera na czerwcowa Spałe.JA jade po raz pierwszys na obóz i che poznac kogos z kim bede kiała przyjemnosc uczestniczyc w tym własnie obozie
.Jeszcze raz prosze piszcie mozecie na gg
Jestem zwkle wieczorem miedzy 20 a 22 no i czesciej w weekendy.
POZDRAWIAM Karolina

5 Ostatnio edytowany przez karolina ryba (2005-04-26 17:04:07)

czemu nikt tu nic nie pisze??????????????????????????????????????????????????????

6

Karolinko pierwszy obóz pomimo tego ,że nieznasz ludzi z którymi będziesz jest naprawde wielkim przeżyciem.Spotkasz wielu ciekawych ludzi i będziesz sie bawić naprawde super.Znam to z autopsji.Pozdrawiam.

7

Karolinko do maja mi sie nikt nie pisze...a w czerwcu tez sie nikt jeszcze z kadry nie udziela bo pewnie nikt jeszcze nie jest pewny czy pojedzie...spokojnie ..przyjdzie czas:)

8

Spokojnie zaraz powinni się uaktywnić.
Nie sądzę byś w Spale byla sama.

9

słuchacie sory może faktycznie panikuje.WYBACZCIE

10

hej czy juz ktos wie czy jedzie ??

11

Witam
Melduję gotowość do obozu.
Pzdrawiam

12

Helołek
Łukasz się zameldował więc ja też dołączę do tego oddziału

Fajnie się będzie spotkać ze znajomymi i oczywiście poznać nowych smile
Pozdrowionka

13

dZIEKI WIELKIE BEDZIE MOZNA SIE CHOC DO KOGOS ODEZWAC Z POCZATKU A POTEM MOZE COS SIE ROZKRECI

14

Witam

Mam pytanie jak się dowiedzieć o swoje szanse na obóz. Deklarację złożyłem parę miesięcy temu i jakoś narazie cisza

15

kabi83 napisał/a:

Witam ... Mam pytanie jak się dowiedzieć o swoje szanse na obóz

Najlepiej jeśli zadzwonisz bezpośrednio do Fundacji...
Tam uzyskasz interesującą Cię informację  wink

16

Hej wszystkim!! Z moich informacji wynika, że obóz czerwcowy Spała 2005 rozpoczęty wink

17

Zgadza sie, kadra w komplecie jest juz na miejscu. Dzisiaj caly dzien ciezkich przygotowan, a jutro przyjazd uczestników. Mam nadzieje, ze podziela sie wrazeniami smile

18

zgłaszam stan przygotowania do podrózy .Właśnie rozpoczynam etapm pakowania.NIENAWIDZE GO!!!Do zobaczenia jutro Karolina

19 Ostatnio edytowany przez karolina ryba (2005-06-20 12:39:08)

Hej witajcie po obozie .Przesyłam moc pozdrowien i podziekowan dla wszystkich uczestników i kadry zwłaszcza tej na wózkach do zobaczenia kiedys .Piszcie o wrazeniach Karolina

UŚCISKI!!!!!!!!!!!!!!

20

Helołek
Po obozie zotały już tylko wspomnienia, ale za to bardzo sympatyczne i miłe smile
Pozdrowionka dla całej ekipy i do następnego...

21

Hey, dostępna jest już galeria z obozu:
http://www.far.org.pl/forum/viewtopic.php?id=345

Hej to ja Paulina,może niektórzy skojarżą mnie obozu:) na którym było super.Chciałam podziękować całej kadrze i uczestnikom obozu,za to,że dzięki nim spędziłam tak wspaniłe osiem dni.Szczególne podziękowania,dla moich lokatorek czyli Rybki i Pati jesteście wspaniłe!!Buziaki

23

Paulina jestes kochana wielkie dzieki za tak ciepłe slowa.Ja tobie równiez wielkie dzieki za tak wspaniałe chwiele spędzone razem zwłaszcza te nocne pogadanki wiesz (o czym.............i o kim)

smilesmile

Mam prosbę,o kontakt ze mną osób,które uczestniczyły w czerwcowym obozie w Spale.Fajnie by było złapać z wami kontakt smile.Podaję swój nr gg i e-mail  gg:2302303, mail :bea.szew@neostrada.pl.Z góry wielkie dzięki.Pozdrawiam