26

Odp: Kobietki - Augustów 2005

Panowie z personelu hotelowego byli ok., a że było ich kilku, to ciężko wspomnieć jednocześnie o wszystkich wink
Poza nimi mogłyśmy w równym, a czasami nawet większym stopniu -  liczyć na panie (gorące pozdrowionka dla Pani BARMANKI) smile
Generalnie cała obsługa była SUPER... i ta głębia wink

27

Więcej wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć na zdjęciach.
A jest co oglądać smile
Zajęcia w plenerze i parku wodnym, wycieczka po jeziorach, a przede wszystkim piękne panie smile

28

Tak, przyjaźń z Panią Barmanką okazała się owocna big_smile. A może raczej powinnam napisać owocowa? wink

29

Pani była po prostu wyjątkowo sympatyczna i wesoła.
Służyła pomysłami i pomocą wink ... i tylko czasami wylewała zupę smile

30

Olu-nie-tak wygladają obozy kobiece-bez hm...mężczyzn...nie licząc-ratownika,kelnera,kucharza i kilku jeszcze.Ale na szczęście to nie ...faceci!Ha!!!

31

Nie? sad To ja już nic nie wiem sad

32

To był typowy obóz kobiecy, ci nieliczni Panowie to tylko niezbędny dodatek, to na wypadek gdyby trzeba było np...... przenieść coś ciężkiego, jednak i tak kobiety w Augustowie były górą! Pozdrawiam

33

Obozu kobietek nie można mylić z obozem feministek smile My do PANÓW nic nie mamy, bez dyskusji są potrzebni, sympatyczni i kul.
Czasami tylko musimy mieć chwilkę wyłączne dla siebie na takie tam BABSKIE rzeczy;)

34

Przenieść coś ciężkiego Emilko? Masz na myśli traumatyczne przeżycia związane z noszeniem nas po schodach wink ? I jak szybko winda ruszyła big_smile.

35

Dokładnie mam na myśli te schody: długie, cętkowane, kręte...  całe szczęście dla nas i dla Panów, że winda ruszyła tak szybko

36

Jak widać na tym przykładzie wystarczy odrobinę zdopinogować Panów do działania. Inaczej ja np. wolałabym zamieszkać na piętrze i nie wracać już na dół - za dużo wrażeń jak dla mnie na jeden dzień big_smile.

37

Zapraszamy do obejrzenia zdjec z obozu

http://www.far.org.pl/augustow_IV2005/

38

top cos mi sie wydajem, ze glownym pstrykaczem byla Ewa :)pozdrawiam cieplutko!!!

39

E, nie ma zdjęć z demolki pokoju big_smile. A takiego miłego gości miałyśmy w pokoju (znaczy Kaśka w łóżku, tym, które stało normalnie...).

40

Bardzo ładne miejsce i piękne dziewczyny na tych zdjęciach! Miło się je ogląda smile To znaczy i zdjęcia i dzieczyny smile .