Temat: obozy sportowe w lecie

Czesc,
Mieszkamy na stale w Stanach z nasza 17-letnia corka Ania. Ania ma razszczep kregoslupa.  Bardzo lubi sport wszelakiego rodzaju od plywania do rugby. Teraz zapalila sie do tanca na wozkach. Z kolega ze szkoly (pelnosprawnym) opracowali sobie rutyne swinga, pokazali w szkole na "pokazie talentow" i wszystkim sie bardzo podobalo. Chciala by sie nauczyc wiecej ale w naszej okolicy taniec na wozkach (zwlaszcza towarzyski) nie jest specjalnie popularny. Myslimy o przyjezdzie do Polski w lecie i chcielibysmy  ja wyslac na jakis oboz sportowy. Mlodziezowy FAR bylby swietny, zlaszcza ze Ania chce studiowac w przyszlosci terapie zajeciowa i mogla by sie tam duzo nauczyc.  Niestety,   ma w tym czasie egzaminy w szkole i nawet gdyby sie zakwalifikowala  musiala by sie spoznic 2-3 dni. W zeszlym roku naiwnie myslalam ze moze te egzaminy zdac wczesniej i przyjechac,  ale to sie okazalo w praktyce nierealne. Strasznie mi bylo glupio bo musialam odolac jej udzial w obozie niedlugo przed zrozpoczeciem.
Czy wiecie cos o innych dobrych obozach dla aktywnych wozkowiczow?
Anka ma 17 lat i jest dosc niezalezna wiec dogaduje sie dobrze i z mlodzieza w jej wieku i z doroslymi. 
Z przyemnoscia  nawiaze kontakt z rodzicami  aktywnej mlodziezy - milo by bylo gdyby Anka miala kontakt z rowiesnikami z Polski
Maryla
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

2 Ostatnio edytowany przez aniar (2005-05-05 10:26:29)

Odp: obozy sportowe w lecie

Witam
Ja mam w domu 14-letnią tancerkę (rozszczep i wodogłowie), która należy do klubu tańca na wózkach. Jesli będziecie w okolicach Warszawy, to może coś pomyślimy. Co ty na to?
Pozdrawiam

3

Odp: obozy sportowe w lecie

Obóz taneczny:
http://www.niepelnosprawni.info/labeo/a … 43C0385E0E