1

Temat: ośrodki z basenem

Witam

Chciabym uzyskać informacje o ośrodkach rehabilitacyjnych z basenem (krytym lub otwartym). Interesują mnie ośrodki glównie na trerenie woj. śląskiego ( inne również).

Pozdrawiam

j_s

2

Odp: ośrodki z basenem

zapraszam do jaworzna:))niestety nie ma tam zadnego osrodka rehabilitacyjnego ale na wlasna reke mozesz przyjechac:))a jezeli chcesz do osrodka to basen jest w reptach slaskich,ale z tego co wiem nie wpuszczaja na niego osob na wozkach(to bylo kiedys moze cos sie zmienilo pod tym wzgledem ale nie sadze:)

3

Z tego co wiem to na śląsku działają nurki, to chyba z basenem nie ma problemu.
Ośrodek rehabilitacyjny jest w Konstancinie i osoby na wózkach mogą z niego kożystać po uzyskaniu zgody urologa.

4

Ośrodek rech.z basenem jest w Reptach Sl. , i w Goczalkowicach Zdrój w sanatorium Gwarek.Bylem w obydwu i polecam.

5

W Reptach byłem dwa razy i niewidziałem żeby jakiś "kulawy" był na basenie!
Chyba że nastąpiły jakieś pozytywne zmiany. smile

6

Chyba nastąpily,w karzdym razie ja i inni kulawi moczyliśmy tam jajka.

7

W Chorzowie Batorym na Kaliny jest nowy basen miejski.Z tego co wiem to odbywają się tam nawet zajęcia dla ON,chyba Startu.Zadzwoń:2468333.To kompleks sportowy z basenem.Jest tam,albo była,jakaś rehabilitacja,ale zupełnie osobno,a nie jako wspólny ośrodek.Jedno wiem na pewno,widziałam tam osoby na wózkach.
Pozdrawiam.Zosia

8

Choć Stróże nie są na Śląsku (tylko woj. małopolskie), ale ośrodek tamtejszy posiada basen i nie tylko...  Byłem tam, polecam!