Temat: Prezent dla babci

Szukam prezentu dla babci. Babcia ma Alzheimera. Chciałam aby było to coś przydatnego....

2

Odp: Prezent dla babci

Trudno coś doradzić, nie znając dokładniej stanu Twojej babci. Czy rozmawia nadal z ludźmi? Czy funkcjonuje z grubsza samodzielnie? Czy potrafi jeszcze czytać? Czy umie obsłużyć np. telewizor?
Dla mojego pradziadka dobrym prezentem okazało się radio, nastawione na jego ulubioną stacje. Odpalane było jednym guzikiem i do samej śmierci potrafił je obsłużyć i sobie słuchał. Prababcia co prawda Alzheimera nie ma, tylko demencję, ale dla niej przydatnymi zabawkami są różne gniotki czy inne piłeczki - gdy nie pamieta, zaczyna coś ugniatać w rękach albo zawiązywać sobie szalik.
Jesli babcia odczuwa poza tym bóle nóg albo kręgosłupa, dobrze jest sprezentować poduszkę do siedzenia, tkóra znacznie zwiększy komfort: https://megamedic.pl/poduszki-ortopedyczne-do-siedzenia

Takie poduszki mozna zakupić tutaj

3

Odp: Prezent dla babci

Jak dla mnie to tak naprawdę każda okazja jest dobra na to aby właśnie komuś wręczyć jakiś ciekawy prezent i w sumie ja lubię to robić. Jak jeszcze niedawno miałem okazję zobaczyć w sklepie https://zamowprezent.pl/okazje/prezenty … auczyciela i właśnie dlatego już wiem jaki prezent na dzień nauczyciela wybrać.

4

Odp: Prezent dla babci

może jakiś fajny, wełniany koc? taki co grzeje, nie jest na prąd, a jest naturalny i ciepły

5

Odp: Prezent dla babci

Moja babcia jest zapaloną ogrodniczką, więc najlepszym prezentem dla niej byłoby coś do pielęgnacji ogrodu smile w sklepie https://sklep.poradnikogrodniczy.pl/ mają ciekawe produkty w naprawdę atrakcyjnych cenach.