26

Odp: Prezent

A może coś praktycznego? Coś co się przyda w każdym domu? Np. taki odkurzacz wodny z separatorem  Koleżanka kupiła sobie podobny i bardzo sobie go chwali. Zwłaszcza jest zadowolona z podwójnego, wodnego systemu filtracji , który  wychwytuje typowe domowe zanieczyszczenia i usuwa je prawie w 100%.

27 Ostatnio edytowany przez michalek3 (2019-07-30 07:25:10)

Odp: Prezent

Może dobry prezent znajdziecie w sklepie internetowym https://terenwojskowy.com/pl/c/PASY/33 . Z tego co mi przyjaciel mówił wybór tam jest naprawdę bardzo duży.

28 Ostatnio edytowany przez anulka30 (2019-12-27 11:35:31)

Odp: Prezent

Wiele ciekawych propozycji na prezent na pewno znajdziesz w sklepie internetowym na  https://www.moodgood.pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie z szybką wysyłką.

29

Odp: Prezent

rajska napisał/a:

Ludzie kochani, każdy chłopak, mąż, tata, każda dziewczyna, żona, matka - wszyscy są różni, mają swój indywidualny charakter, swoje upodobania, marzenia, potrzeby i zainteresowania. Nie zadawajcie pytań "co kupić tej osobie w prezencie", bo my - użytkownicy forum - nie znamy tych osób, a doradzanie w ciemno nigdy nie kończy się dobrze.


Kwiaty to sprawdzony, uniwersalny prezent, który nadaje się na każdą okazję.  Ja polecam Tania poczta kwiatowa bo tam jest wybór jeśli chodzi o świeże bukiety, potrafią cuda stworzyć  na każdą kieszeń A przesyłka doręczana jest ekspresowo.

30 Ostatnio edytowany przez justakapusta (2020-04-13 10:10:12)

Odp: Prezent

Fajnym prezentem dla dziewczyny lub mamy są świece sojowe na www.bonnie.pl. Bardzo dużo zapachów, są naturalne i ekologiczne i niedrogie wink

31

Odp: Prezent

Ja dostałam taki lot z okazji rocznicy https://goldengift.pl/wszystkie-prezenty/219-niezapomniany-lot-balonem.html
i muszę przyznać, że byłam pod wielkim wrażeniem.. Cudowne doświadczenie!

32

Odp: Prezent

Oryginalnym prezentem dla fotografa lub fana nowości będzie szkolenie dronowe. Drony są coraz modniejsze, dają możliwości zarobku, lub po prostu szansę na piękne i oryginalne ujęcia. Jednak najpierw postawą są szkolenia, które wiele ułatwią ja swojemu artyście właśnie kupiłam szkolenie warsztatowe w akademii flyandfilm i już nie może się go doczekać.

33

Odp: Prezent

ja na swoje urodziny dostalam od chlopaka klawiature GENESIS Thor 660. Ostatnią zalałam sokiem i przestala dzialac. Ma bardzo zywotne przelaczniki mechaniczne GATERON RED. Jestem z niej zadowolona.

34

Odp: Prezent

Oczywiście jest to na pewno coś bardzo ważnego, ale myślę, że również warto jest wiedzieć jakie prezenty dla naszych klientów warto dawać. Jak dla mnie świetnie na ogół sprawdzają się ołówki reklamowe z https://mediadesign.pl/kredki-i-olowki-reklamowe i myślę, że takie gadżety reklamowe mogą być bardzo fajnym dodatkiem.

35

Odp: Prezent

W zeszłym roku dostałam na święta bon podarunkowy do spa w hotelu polecanym na stronie http://www.net-travel.pl/. Super sprawa smile idealna opcja, jeśli potrzebujemy odpoczynku od codziennych spraw.