1

Temat: Zakup samochodu

Szukam informacji na temat tego jaka marka będzie najlepsza w dłuższej perspektywie. Z góry dzięki za pomoc.

2 Ostatnio edytowany przez pakito (2022-02-26 16:53:39)

Odp: Zakup samochodu

Zakup samochodu to zawsze kwestia do głębszego przemyślenia. Swego czasu czytałem dużo tematów w internecie i jednak podejście ludzi się zmieniło. Zbyt wielu się dało nabrać na obietnice sprzedawane przez profesjonalnych handlarzy. A na dobrą sprawę to nie jesteśmy w stanie sprawdzić pełnej historii danego modelu bo może być ona sfałszowana. Ma to realny wpływ na nasze bezpieczeństwo, a to jest najważniejsze. Dlatego warto wybrać coś z ofert sprawdzonych marek, przykładowo Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/prom … edyt-50/50 Możemy też skorzystać z możliwości finansowania zakupu, co ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji.

3

Odp: Zakup samochodu

Ja kupilam u Inter Velm Land Rovera big_smile zawsze podobaly mi sie duze auta big_smile

4

Odp: Zakup samochodu

By auto jak najdłużej Wam służyło warto o nie zadbać. Zerknijcie na 6 najczęstszych awarii samochodu opisanych krótko na blogu najlepszeotwieranie i zadbajcie o auto zanim dana awaria nastąpi.  Ja tak zaczęłam i czuję się spokojniejsza.

5 Ostatnio edytowany przez ptolewski (2022-05-31 16:17:22)

Odp: Zakup samochodu

Ogólnie ja jestem zdania, ze na pewno samo posiadanie auta na dzień dzisiejszy jest czymś całkiem normalnym. Właśnie dlatego ja również teraz skupiam się na tym aby mieć fajnego i klasycznego VW Garbusa. Jak udało mi się niedawno przeczytać w https://garbus.pl/pl/n/30 to faktycznie warto wiedzieć jak wymienić nakładki na koła w tych autach.

6

Odp: Zakup samochodu

Tak się składa, że ja nadal szukam dla siebie właściwego auta i teraz już wiem, że niezwykle ważną sprawą jest to aby mój pojazd był po prostu jak najbardziej sprawny. Myślę, że bardzo ciekawie w artykule https://www.on-the-top.net/pl/nasze-aut … rynku.html właśnie napisano o tym jakie samochody mogą być zdecydowanie najmniej awaryjne.

7

Odp: Zakup samochodu

Taka jaka pasuje tobie a nie obcym ludziom na forum. Ja pojezdzilam po salonach poogladalam mialam kilka jazd probnych i ostatecznie kupilam 4 letnie auto w salonie British Car

8

Odp: Zakup samochodu

Dokładnie takie kwestie są bardzo ważne i ja jestem zdania, że jak najbardziej niezwykle istotną sprawą jest to aby wiedzieć gdzie szukać pomocy jak będziemy mieli awarię pojazdu w trasie. Zachęcam was do przeczytania artykułu https://blogaska.co.pl/9994-awaria-samo … ac-pomocy/ gdyż jak najbardziej właśnie to tam bardzo fajnie o tym napisano.

9

Odp: Zakup samochodu

Jeśli o mnie chodzi to bardzo mi się podoba samochód mojego pracodawcy czyli porsche taycan który kupił w salonie Porsche Centrum Sopot w specjalnym leasingu, auto jest piękne, ma niesamowite osiągi i robi ogromne wrażenie