Temat: Wypalenie zawodowe

Czy któraś z Was radziła sobie z wypaleniem zawodowym? Czy macie jakieś porady?

Wybrać się z tym do coacha czy moze jednak do psychologa?

2

Odp: Wypalenie zawodowe

Wypalenie zawodowe, może mieć różne podłoże. Może być zmęczeniem, tym co robisz w danym momencie. Może też być sygnałem- i to bywa dobrym znakiem, ze to miejsce, praca już nie są Twoje. Albo, ze brakuje równowagi i harmonii pomiędzy różnymi sferami życia- np. praca jako ucieczka od siebie, od przyjrzenie asie sobie, ucieczka od intymności. Rożnie to jest.
http://wyszukiwarkafunduszy.pl

Na stronie jest poradnik o tym kiedy warto jest zrezygnować z etatu i zastanowić sie nad założeniem własnej firmy.

3 Ostatnio edytowany przez monciak (2021-03-17 15:58:33)

Odp: Wypalenie zawodowe

W takich sytuacjach bardzo czesto pomaga rozwój osobisty i szkolenia. Sam wzialem udzial w kilku od firmy https://pccpoland.pl/szkolenia/wojewodztwo/cala-polska i jestem bardzo zadowolony z efektów. Duzo merytorycznej wiedzy, duzo dobrych rzeczy sie dowiedzialem wink

4

Odp: Wypalenie zawodowe

Ja bywając na jakiś zakrętach wracam do sprawdzonej terapii online Wetalk Myślę, że wypalenie zawodowe to temat warty przegadania z kimś obiektywnym, kto pomoże wszystko sobie ułożyć

5

Odp: Wypalenie zawodowe

Kiepska sprawa to wypalenie zawodowe. Kolega jest prywatnym detektywem https://g.page/detektyw-wroclaw/ i zamierza zrezygnować z tego zawodu, bo już nie może ścierpieć ciągłego ślęczenia podczas obserwacji danej osoby. Niestety, ale praca prywatnego detektywa ciekawie wygląda tylko w telewizji lub kinie.

6

Odp: Wypalenie zawodowe

Jeśli faktycznie ktoś już za dużo pracuje na jednym stanowisku pracy to oczywiście taka sytuacja może się przytrafić. Ja korzystając z okazji chciałbym polecić interesujący wpis https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/badani … ania-spraw gdzie wg. raportu praca zdalna po prostu nam się spodobała.

7

Odp: Wypalenie zawodowe

Chciałbym jeszcze dodać, że bardzo istotną sprawa jest również to aby właśnie wiedzieć zdecydowanie jak najwięcej o samych szkoleniach i korzystaniu z właściwych platform do nauki. Digital learning programme jest na pewno godny polecenia gdyż zresztą ja sam już nawet z niego miałem okazję korzystać. Muszę dodać, że są to kwestie które warto znać.