1

Temat: Wyprawa do ogrodu..

WITAM wszystkich warszawiakow uczeszczajacych na zajecia piatkowe do FAR'u. przed zakonczeniem sezonu kilka osob wpadlo na pomysl aby utrzymywac kontakt w wakacje. bylismy juz w kinie a w niedziele 17-07 planowalismy  wypad do Wilanowa. Ja proponuje zmienic plany i wybrac sie do ogrodow uniwersyteckich. swprawdzalem sa one dostosowane dla ON. propsze piszcie co o tym sadzicie. zapraszamy wszystkich bywalcow  i starych i nowych.
Pozdrawiam DOMINIK

2

Odp: Wyprawa do ogrodu..

dzieki Aga i Zapraszamy do stolicy...chetnie z reszta grupy pokazemy ci uroki miasta. A puki co sle pozdrowionka i zycze udanych wakacji

3

Cześć Wszystkim. Serce mi rośnie jak widzę sympatie i przyjaźnie wywodzące się z Dziennego Ośrodka AR. Czy moja skromna osoba też może przyłączyć sie do wyprawy?
Powiedz Dodo, kiedy planujecie wypad na łono natury?

4

Witam ponownie. widze ze zainteresowanie jest ogromne.            tylko nie piszcie wszyscy naraz bo serwer padnie:))

a dla chetnych umawiamy sie przy bibliotece uniwersyteckiej na powislu, ul.Dobra.  o godz 14.30-15.00
dojazd z centrum a dokladnie z przystanku metra Swietokrzyska lub Nowy Swiat autobusem 150 [ kazdy niski].
pozdrawiam serdecznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5

dla ciekawskich

http://www.buw.uw.edu.pl/obuw/ogrod.htm

6

Rewelacja Dodo ale kiedy?
Dziś?
Jak tak to zazdroszcze ale ja musze być w tym czasie w pracy. No cóż nie wszyscy mają wakacje lub renty:-))
info. puszcze jeszcze na GG do Kasi i Domina chyba że już z nimi gadałeś.

7

kurde fakt dzisiejsza zapomoga [renta] przycmila mi umysl mi nie dodalem ze w niedziele 17-07
kropek juz wie, kasia nie...
osoby ktore ida to
JA [hyhy], AGA K. , EDEK + BEATA , ROBERT , PAWEL K. [chyba], PAULINA I MOZE DANUSIA Z EWA I WANDA Z GOSIA

8

ok. Ja siedze w bazie dowodzenia więc mam troche więcej możliwości poinformować ludków. Zaraz rzuce jakieś info przez meila.
17.07 będe po wieczorze panieńskim ale mysle ze wy pomożecie mi walczyć z kacem.

9

przeciez wiesz ze jestesmy w tym najlepsi...

10

Witamm  Was !!!
Tez bym z checia sie dolaczyl,aleeee nie bedzie mnie w Stolycy w ten week.
Dodo organizatorze, braffooo  tak 3maj  !!!
Dzieki za wejsciowki na meczyk   wink

11

spoko ziom. a to ze wybywasz to twoj problem...

ps.powiedz gdzie robia takie fotki:)

12

Dodo twoja fota też nie jest najgorsza:-))
A co do biletów na mecz to ja się obrażam, że nie zostałam zaproszona i wprowadzona. Musiałam oglądać meczyk w TV. Ale mąż mi obiecał, że następnym razem będę mogła zrealizować z wami swój pierwszy raz:-) (bo ja stara już jestem a nigdy nikt nie zabrał mnie na mecz i nie mam nawet własnego szalika).

Miśki rozesłałam inf. do paru osób z list far może się okazać ze ktoś zareaguje.

13

obrazaj sie na meza a nie na nas, niechce za duzo mowic ale byl mz kochanka. jedyne pocieszenie to to ze kochanka to facet...:)))

14

a na meczyku byoo spoczko,tylko te tancereczki za daleko nas sie wyginaly....  wink
wiec Moniczko jak bedziesz ruszala to do szalika moze wezmiesz tez pompony.. liczymy na goracy doping   wink
Pozdrawiamm  Cie  , Ahoj

15

Ahoj wszystkim warszawiakom i tym uczęszczającym na zajęcia stacjonarne AR na Stegnach!
Cieszę się Dominiku, że wpadłeś na genialny pomysł z tym wypadem do ogrodów, ale niestety my (tj. razem z moją mamą) nie będziemy mogły tam być a szkoda sad ...
Dziękujemy, że NAS o tym poinformowałeś drogą e-mail'ową i pamiętaj o Nas zawsze jak coś podobnego będzie więcej - chętnie się wybierzemy.
Ja zdążyłam już wrócić z obozu AR. Było to w Piekoszowie k/Kielc. Świetnie się bawiłam wink Spotkałam tam przypadkiem Grześka P. - naszego instruktora AR. Do zobaczenia!
Pozdrawiamy wszystkich sympatyków.
GosiaJ z mamą

16 Ostatnio edytowany przez monik (2005-07-15 13:38:02)

Misiaczki właśnie teraz wpadłam na pomysł że fajnie było by gdybysmy załanczali tu nasze zdjęcia z wakacji. Co wy na to?
Co do pomponików to jak bardzo się postaramy to założymy sobie własną drużyne tancerek. Już w tamtym roku pojawił sie taki pomysł.
Ja jestem chętna:-)))
Dodo gdzie męska solidarność? Jak możesz donosić na mojego męża i to tak na forum:-))

17

nie chodzi tu o solidarnosc tylko o zarty, mialo byc smiesznie, jesli nie wyszlo to ups...
co do klubu tancerek to jestem za...
a jesli o fotki z wakacji to trzeba najpierw na nie pojechac smile) tylko za co...

18

Właśnie Dodo nie wolno donosić , wieeesz o co cho wink , nieładnie .
Co do fotek to pomysł fajny , jak wyjade i porobie zdjęcia to nie widze problemu.
wink

19

wiem wiem i podzielam ten poglad.
a fe a fe....

20

witam to mój pierwszy historyczny wpis. mam pytanko. czy na niedzielne spotkanie jest potrzebne specjalne zaproszenie? jakoś nie zostaliśmy zapisani (hanys & dominikR.) na powyższą listę uczestniczących sad

21

hej Hanysie , powinienes wiedziec ze hanysy w wawie sa............

ale spoko , mysle ze nie bedzie problemu i jestes mile widziany...
niema zadnej listy, a kropkoski wiedzial o spotkaniu i potwierdzal obecnosc.
do zobaczyska jutro.
ps. wez Marzene....

22

Przepraszam wszystkich za swoją nieobecność wczoraj. Niestety wieczór panieński w sobote zmęczył mnie na tyle ze nie byłam w stanie dołączyć do Was.
Już dostałam za to bury od "męża" więc wieżcie mi nie jest łatwo:-))
Czy macie kolejne pomysły na wypady?

23 Ostatnio edytowany przez Agness (2005-07-18 19:17:44)

Witam wszystkich serdecznie smile To mój pierwszy wpis, ale napewno nie ostatni... Moim zdaniem wypad do ogrodów udał się i było śmiesznie... Ci co byli napewno to potwierdzą...hehe smile

Pozdrawiam i do zobaczenia następnym razem smile

24

Ci którzy nie byli też moga przytaknąć bo widzieli zdjęcia i filmik:-)))
Zabawa była przednia:-)

25

Pamiętaj, by odpowiednio dbać o swoje rośliny i chronić je przed chorobami. W tym celu polecam taki preparat https://sklep.poradnikogrodniczy.pl/pol … 5g-id-1287, który ma bardzo szerokie zastosowanie.