1

Temat: Konto bankowe - młodzieżowe/studenckie

Zastanawiam się nad wyborem rachunku bankowego, młodzieżowego/studenckiego. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze? Zależy mi na możliwie jak najniższych kosztach z tym związanych.

2 Ostatnio edytowany przez priwet (2019-11-03 09:18:44)

Odp: Konto bankowe - młodzieżowe/studenckie

Wbrew pozorom, podjęcie decyzji o założeniu rachunku bankowego, to wcale nie jest taka prosta sprawa, jakby się chciało aby była.
Koszt - uzależniony jest od wielu czynników. Na szczęście konkurencja między bankami też jest duza. Można więc znaleźć takie które są darmowe - nie tylko z nazwy ale również i w rzeczywistości.
Aktualne porównanie można tutaj znaleźć: https://www.konto-studenckie.pl/

3 Ostatnio edytowany przez Jilmon (2021-01-17 22:59:08)

Odp: Konto bankowe - młodzieżowe/studenckie

Hej. Potrzebuję dużo pieniędzy, żeby kupić dom. Rozumiem, że w mojej głównej pracy nie mogę szybko zgromadzić wymaganej kwoty, więc gram w kasynie z dużymi wygranymi. Możesz zobaczyć informacje o nim https://ggbet-kasyno.pl/ . Możesz też spróbować.

Odp: Konto bankowe - młodzieżowe/studenckie

Generalnie od dzieciństwa kocham matematykę, jakoś uwielbiałam rozwiązywać łamigłówki, w późniejszym wieku uwielbiałam studiować statystyki i podążać za magią liczb. Teraz wolę też hobby, które też są po części związane ze statystykami, a tu są zakłady sportowe – https://bk-vulkan.xyz/pl/bonuses