1

Temat: Odchudzanie i sport

Jak to u was wyglądało. Przy wzroście 176 mam 98 kg. Muszę to względnie szybko zrzucić i dojść docelowo do max 82 do 84 kg. Jestem zmotywowany, pytanie tylko jaką dietę zastosować?

2

Odp: Odchudzanie i sport

W przeciągu 5 miesięcy udało mi się zrzucić 10 kg!

3 Ostatnio edytowany przez priwet (2020-03-31 04:50:15)

Bardzo ładny wynik? Zdradź swój przepis na sukces smile
Jeżeli chodzi o ogólną zasadą dla osób odchudzających się, to warto zdawać sobie sprawę z tego, że aby zrzucic nadmiarowe kilogramy, trzeba w ciągu dnia przyjmować mniej energii niż się jej realnie zużywa.
Brakująca energia będzie czerpana np z tkanki tłuszczowej.
A dostępnych jest przecież wiele niskokalorycznych odpowiedników typu https://swiatsupli.pl/pl/105-sosy-dietetyczne

4

Dieta powinna być dostosowana do odpowiedniej osoby. Myślę, że warto skontaktować się z jakimś dietetykiem w tej sprawie.

5

Dieta zbilansowana. Poczytaj co to jest zero kaloryczne, które następnie należy wyliczyć i obciąć pulę ok. 200 kcal na początek. Później obserwować i obciąć jeszcze więcej, ewentualnie dodać aktywność fizyczną. Polecam fundamenty odżywiania od wk , tam masz wszystko wyjaśnione pozdrawiam smile

6

Dietę zrównoważoną. Utnij jakąś określoną pulę kalorii i obserwuj jak zachowuje się organizm. Możesz to wspomóc suplementacją, ja dla przykładu stosuje CBD. Czytam o nim od dawna m.in. na www.olejcbd3.pl i okazuje się mieć wiele ciekawych właściwości. Co ważne jest skuteczne.