Temat: Prosze o Pomoc znalazłem sie w trudnej sytuacji

Witam jestem tu nowym uzytkownikiem,napoczatku serdecznie witam,Na imie mam Wojciech i pochodze z Jaworzna miasto nie daleko Katowic.Mam pewien problem ktory polega na tym ze w Grudniu tamtego roku u mojej matuli wykryto raka rdzenia kregowego,lekarze dawali jej nie wielkie szanse przezycia....a jednak operacja trwala 13 godzin,udalo sie mama przezyla,po operacji ktora odbyła sie w Centralnym szpitalu medycznym w Ligocie skierowano ja do osrodka rehabilitacyjnego w Reptach,nie stety po wypisaniu z tego osrodka mam od 3 tygodni przebywa w domu.Problem tkwi w tym ze ma tylko mnie ,a ja nie jestem w stanie jej zbytnio pomoc.Matula jest praktycznie cala nie ruchoma,ledwo porusza prawa reka,lekarze stwierdzili ze ma ciezka spastyke,czasami potrafi jej chwycic cala lewa strone ciala i az nie moge patrzec jak cierpi,najgorsze jest to ze nie wiem jak jej pomoc??:(Od czsu operacji bierze sterydy,ktore nie wiele pomagaja prócz wielkiego apetytu i opuchlizny:(Chcialbym sie teraz dowiedziec od was,co robic,czy jest jakas sznse by przyjeli ja do jakiegos osrodka rehabilitacyjnego,problem jest taki ze ja pracuje ale zarobie zaledwie 600zl rety matuli jeszcze nie przyznali i zbytni nie posiadam pieniedzy aby oplacic taki osrodek:(Prosze was o pomoc co moge zrobic sam aby ja rehabilitowac i walczyc o jej sanse na normalne zycie??Gdzie prosic o jakas pomoc??Przepraszam was za tak dluga wypowiedz i prosze o pomoc,mam nadzieje ze chodz troche mi pomozecie:)z gory dziekuje za odpowiedzi:)POZDRAWIAM

2

Odp: Prosze o Pomoc znalazłem sie w trudnej sytuacji

hej tusiek,ja jestem z jaworzna rowniez jezeli chcesz to ja sluze pomoca,odezwij sie do mnie a na pewno cos doradze,sadze ze lepiej byloby by sie spotkac i na spokojnie pogadac o tym.czekam na info moj numer gg to 2055919