Temat: Skuteczne odchudzanie się

Dziewczyny jakie znacie sposoby na skuteczne odchudzenie się?

Sama zastanawiam się w jaki sposób mogę zrzucić kilogramy.....

Największy problem mam z napadami głodu

2

Odp: Skuteczne odchudzanie się

ja zaczelam walczyc z moim apetytem od czerwca i zabiłam głoda tabletkami 8) jest to l-karnityna plus chrom plus coś tam jeszcze ,to sie chyba nazywa l-karntyna plus ale nie jestem pewna, bo wlasnie opakowanie wyrzuciłam i juz ich mala zjadam bo mi ten straszny apetyt poprostu po nich znacznie przeszedl i przyzwyczailam sie aby jesc mniej smile

Zerknij sobie na orbitreki w Spokey - warto kupić sobie urządzenie jeśli masz miejsce w domu aby je postawić.

Angażuje do ćwiczeń wiele mieśni oraz pozwala zrzucić kilogramy. Sama ćwiczę codziennie (postawiłam sobie przed telewizorem)

3

Musisz być w deficycie kalorycznym. Ja tak wkręciłam sie w odchudzanie, bieganie i ćwiczenia, aż pojawiły się na moich nogach żylaki. Nie wiem czy od tego, czy od dawna miałam nie wiedząc o tym. Teraz czas na badania u chirurg naczyniowy warszawa i leczenie tego.

4

Zdrowa, zbilansowana dieta to podstawa bez tego trudno sobie wyobrazić, żeby można było schudnąć. Ważne jest to, aby nie przekraczać swojego bilansu kalorycznego, tak więc najlepszą opcją będzie udanie się do dietetyka. Poczytajcie sobie na temat diet na stronie http://e-chuda.pl tam znajdziecie sporo informacji i porad, a także informacji o suplementach itp.

5

Ta wiadomość została rozpoznana jako spam i oczekuje na weryfikację przez moderatora.

6 Ostatnio edytowany przez Risseolia (2021-10-15 13:14:32)

- Odstaw cukier. 1 łyżeczka, to ok. 5g cukru. Poczytaj na opakowaniach ile cukru zjadasz dziennie.
- Pij wodę. Zaczynaj od rana, na czczo. Około 2l. dziennie.
Jeśli chcesz się zdrowo odżywiać, nie musisz wiele robić. Jeśli masz pieniądze - możesz kupić drogie witaminy. Możesz za nie zarobić, na przykład spróbować handlu na rynku Forex. Najlepszych brokerów Forex znajdziesz na stronie ForexN polski.

7

Skutecznym sposobem jest wykonywanie ćwiczeń kardio co najmniej trzy razy w tygodniu. Obejmują one bieganie, jogging, pływanie i jazdę na rowerze.

_________
Osoby chore na cukrzycę muszą dokładnie kontrolować poziom cukru. Aby uniknąć długotrwałego uszkodzenia oczu, nerek i nerwów, osoby chore na cukrzycę muszą kontrolować poziom cukru we krwi - diabetyk24.

8

W sumie to od nas w głównej mierze zależy jak będziemy to robić, ale myślę, że aktywność fizyczna bardzo w tym pomaga. W każdym razie ja uwielbiam jeździć rowerem. Muszę przyznać, że nawet niedawno miałem okazję kupić fajny rower Gravel w https://awbike24.pl/pl/c/Rowery-Gravel-Przelajowe/17 więc teraz korzystam z każdej okazji.