1 Ostatnio edytowany przez Maciejewski (2019-05-05 05:38:33)

Temat: Remont łazienki

Hej zna ktoś firmę, która wyceni przynajmniej zmianę w łazience. Chcę dla osoby niepełnosprawnej usunąć wannę a wstawić jakiś łatwo dostępny prysznic.

Czy polecacie jakieś konkretne rozwiązania? Ktoś na rynku specjalizuje się w tym?

2 Ostatnio edytowany przez Damian33232 (2019-05-08 17:25:16)

Odp: Remont łazienki

Remont łazienki zawsze zajmuje bardzo dużo czasu.To jest bardzo normalne tak naprawdę.
_______________________________________________
http://statusmedia.pl

3 Ostatnio edytowany przez ariastarktheking (2019-05-12 10:30:02)

Odp: Remont łazienki

Modernistyczny wygląd wnętrz bardzo mi się podoba. Połączenie tego z zewnętrzną częścią ma sens tym bardziej jeżeli jak ja jest się posiadaczem ogrodu. Szperałem trochę w sieci i znalazłem bardzo fajną polską markę, która tworzy między innymi płytki elewacyjne: http://www.tubadzin.pl/collection/471. bardzo podoba mi się podrzucona powyżej oferta i prawdopodobnie się skuszę, wygląda to mega!

4

Odp: Remont łazienki

Po remocie łazienki przyda Ci się nowa aranżacja . Polecam CI panią Monikę Kierzek kliknij tutaj To niesamowity fachowiec, bardzo kreatywna, proponuje nieszablonowe rozwiązania. Polecam bardzo

5

Odp: Remont łazienki

Moja dziewczyna ostatnio bardzo często jest na stronie internetowej https://www.idealnyzakup.pl/przetrenowa … et-workout . Na tej stronie jest bardzo dużo ciekawych informacji.

6 Ostatnio edytowany przez pukla (2019-07-01 11:49:38)

Odp: Remont łazienki

Na tej stronie znajdziesz całe mnóstwo artykułów i chemii budowlanej https://www.domino-online.eu/  Myśle ze podczas budowy domu przyda się oszczędność bo wiadomo, ze duzo to wszystko kosztuje, a w tym sklepie internetowym mają dosc przystępne ceny i szybko realizują zlecenia.

7

Odp: Remont łazienki

Ciekawe spotrzeżenia. A jakieś nowości na ten rok? smile

8 Ostatnio edytowany przez marzenaa (2023-01-29 15:40:01)

Odp: Remont łazienki

W dzisiejszych czasach do remontu łazienki trzeba podejść bardziej kompleskowo. To inwestycja w nasz komfort na długie lata, dlatego szukanie oszczędności na wyposażeniu czy materiałach, jest dość słabym podejściem. Zresztą wystarczy poczytać opinie na ten temat jakie znajdziemy w internecie. Co do samej aranżacji to nie musimy zatrudniać projektanta wnętrz. W zasadzie to wystarczy zobaczyć katalog producenta armatury czy płytek ceramicznych, by znaleźć gotowe projekty. Jedynym wyzwaniem będzie dopasowanie wielkości płytek do pomieszczenia, tak by optycznie wydawało się większe niż w rzeczywistości. O porady możemy zawsze zapytać w sklepach gdzie jest sprzedawana tylko glazura łazienkowa - https://plytki.pl/kolekcje-pomieszczeni … azienkowe/ Pracują tam ludzie znający się na tej tematyce więc możemy im zaufać.