1

Temat: Prezent

Ta wiadomość została rozpoznana jako spam i oczekuje na weryfikację przez moderatora.

2

Odp: Prezent

Kup mu bilet na Top Gear live w Wawie a będzie cię nosił na rękach cały rok;)

Powodzenia
M

3

Ludzie kochani, każdy chłopak, mąż, tata, każda dziewczyna, żona, matka - wszyscy są różni, mają swój indywidualny charakter, swoje upodobania, marzenia, potrzeby i zainteresowania. Nie zadawajcie pytań "co kupić tej osobie w prezencie", bo my - użytkownicy forum - nie znamy tych osób, a doradzanie w ciemno nigdy nie kończy się dobrze.

4

Ludzie kochani nie odpowiadajcie na idiotyczne pytania. ^Szanowna^ katiaa uprawia spam na forum i robi śmietnisko. Takich nowych użytkowników, co to tylko wrzucają linki ze spamem powinno się blokować.

5

Mimi popieram! Spamiarze na wypisko!

6

Popieram, to musi tak byc big_smile

______
nauka jazdy olsztyn

7 Ostatnio edytowany przez pestka (2013-08-15 09:00:31)

Ta wiadomość została rozpoznana jako spam i oczekuje na weryfikację przez moderatora.

8

Tak, tylko zegarek to dosć indywidualna sprawa... Ja bym wolał sobie sam coś wybrać niż dostać już konkretny model. Chyba, że zna się obdarowywanego już na wylot i wie sie an 100% co chciałby otrzymać smile

9

no i kolejni spamiarze... już ich więcej niż "normalnych" użytkowników forum wink

10

Powinno się zmienić zasady rejestrowania nowych użytkowników. Każdy powinien mieć rekomendacje zarejestrowanego użytkownika.Może wtedy by się to skończyło. Nie da się czytać!

11

Marta- bardzo dobry pomysł!

12

Ja tam lubię koszulki... do dokumentów smile

13

Mi się osobiście ten zegarek niespecjalnie podoba.

14

Temat się rozwinął a okazało się, że to była reklama smile

15

A koszulki na prezent to idealne rozwiązanie ja kiedyś dostałem i dalej noszę. Taka pamiatkę:)

16

Ja planuje zakupić bliskiej osobie poduszkę ortopedyczną, bo często narzeka na bóle pleców, szczególnie odcinka szyjnego.. myślę, że taka poduszka może bardzo dużo pomóc. Chciałabym kupić nie taką najdroższą, słyszałam, że ARmedical ma dobre i niedrogie poduszki.

17

Kup bilet do opery albo teatru.

18

Zobaczcie ile zostało przemycone linków w tym temacie, czyli spamu

19

Kwiaty to zawsze udany pomysl na prezent, w dodatku bardzo bezpieczny smile Ostatnio zamawialem bukiet przez internet bo nie mogłem osobiście wręczyć i muszę przyznać, że  poczta kwiatowa  zaskoczyła mnie bardzo na plus, wszystko na czas,  a kwiaty naprawde piekne...

20

Hej wam, myślicie, że warto jest kupić dziecku na prezent urodzinowy replikę broni do ASG czy raczej to trochę przesada? Pytam, bo ostatnio zauważyłem, że tym się interesuje a w sklepie Gunfire widziałem właśnie takie rzeczy. Co sądzicie?

21

Ja ostatnio dostałem bardzo ładny prezent i jestem z niego bardzo zadowolony.Jest on po prostu boski.

22

Ja fajne gadzety idealne na prezent także kupuje w sklepie duka https://duka.com/pl/agd/miksery

To swietny sklep, z dobrym wyposazeniem w akcesoria domowe w skandynawskim stylu. Wszystko jest najwyzszej jakosci, nie psuje sie nawet po uklywie okresu gwarancji. Ja czesto tam robię zakupy do domu , takze mysle ze i ty cos ladnego na prezent wypatrzysz

23

Jeśli szukacie prezentu uniwersalnego, polecam zastanowić się nad sprezentowaniem drugiej osobie bukietu kwiatow.Nie znam osoby, która nie byłaby zadowolona właśnie z eleganckiego bukietu

Zerknijcie sobie jakie bukiety ma ta kwiaciarnia Lublin : kwiaciarnialublin.pl

Wiele razy w kwiaciarni zamawiałam bukiety dla znajomych oraz zawsze bylam zadowolona.

24 Ostatnio edytowany przez ariastarktheking (2019-05-16 08:14:26)

Według mnie najbardziej oryginalnym prezentem, będzie bez wątpienia para nowych butów, na zbliżający się sezon letni. To prezent bardzo praktyczny i taki, który posłuży komuś przez dłuższy czas, a nie będzie tylko stał na półce i zbierał kurz. Na stronie:
https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- … ty-149.htm l można zaopatrzyć się w różnego rodzaju obuwie na lato. Od sandałów, po sztyblety czy trapery. A jak wiemy, latem też zdarzają się deszczowe i chłodne dni, dlatego lepiej być przygotowanym na taką ewentualność.

25 Ostatnio edytowany przez adam4444 (2019-05-21 08:03:37)

Jestem bardzo ciekawy ile kobiet przegląda taki blog jak https://www.lawendowyblog.pl/halloween- … na-swiecie . Na tym blogu jest bardzo dużo ciekawych informacji na pewno.Takie jest moje zdanie.