Temat: Nadpotliwość, jak sobie z nią radzić?

Bardzo dawno nie uprawiałem żadnego sportu (ze względu na mój defekt). Ostatnio zacząłem jednak się ruszać i mam ogromny problem z nadpotliwością. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i próbował to leczyć? Znalazłem zabiegi, ale nie wiem jak z ich skutecznością.

2

Odp: Nadpotliwość, jak sobie z nią radzić?

Mój mąż ma problemy z nadmierną nadpotliwością. Głupio mi było mu zwrócić uwagę, ale w końcu nie wytrzymałam i kazałam mu coś z tym zrobić. Jest zapisany na wrzesień na leczenie nadpotliwości za pomocą botoksu w klinice medycyny estetycznej. Mam nadzieję, że to przyniesie efekty.

3

W takim przypadku lepiej udać się do lekarza.

4 Ostatnio edytowany przez tekill (2018-09-26 14:37:57)

sprawdz u lakrzaa co mozesz a czego nie mozesz

instalacje.nautilus.net.pl

5

idz do lekarza najlepiej

6

Ja na szczęście nigdy nie miałem z takim czymś problemów.

7

W takim przypadku najlepiej zasięgnąć pomocy u lekarza specjalisty chyba smile

8

Ja nadpotliwości w ogóle nie mam i z tego powodu jestem bardzo zadowolony.Zawsze byłem bardzo zadowolony.

9

Sporo informacji na temat sposobów leczenia nadpotliwości znajdziecie w tym artykule:
http://czytelnia.cefarm24.pl/zdrowie/je … dpotliwosc

Jest to na pewno bardzo nieprzyjemna dolegliwość ale można ją skutecznie leczyć. Na pierwszy rzut jeśli chodzi o te naturalne sposoby walki z nadpotliwością polecam kąpiele w wyciągach z ziół -  stosowane są na dłonie, stopy, pachy i plecy. Godna polecenia jest szałwia, kora dębu, rumianek oraz mięta. Podstawowe działanie ziół polega na hamowaniu rozwoju bakterii, które są przyczyną przykrego zapachu.

Jeśli to nie może to polecane są profesjonalne kosmetyki.