Temat: Gabinet rehabilitacji w Krakowie

Czy ktoś moze dać mi namiary na dobry gabinet rehabilitacji w Krakowie, w którym specjalizowaliby sie w rehabilitacji osób mających problemy z kręgosłupem?

2

Odp: Gabinet rehabilitacji w Krakowie

Polecam zapisanie się do centrum rehabilitacji Fizjoter:
https://fizjoter.pro/uslugi/rehabilitacja-kregoslupa/
Centrum rehabilitacji bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego przypadku. Dzieki konsultacji przed zabiegami terapeuci potrafią odnaleźć przyczynę problemu i ja zniwelować. Jestem bardzo zadowolona, obsługa bardzo miła, fizjoterapeuci są fachowcami z prawdziwego zdarzenia. Moje bóle kręgosłupa ustąpiły już po pierwszej terapii.

Dostałam wiele ćwiczeń jakie mogę wykonywać sama w domu.

3

A napisze ktos z grubsza jak taki zabieg wyglada? Oraz jakie sa rodzaje rehabilitacji. Z gory dzieki

4 Ostatnio edytowany przez uncle (2019-02-22 22:09:20)

Sporo tutaj zalezy od rodzaju problemu z jakim sie aktualnie borykasz. Najczestsze sa roznego rodzaju bole kregoslupa czy tez miesni. Istnieja domowe metody radzenia z nimi, jednak jest to pomoc ograniczona tylko do poczatkowej fazy .. na bardziej chroniczne dolegliwosci bedzie potrzebna wizyta u fizjoteraupety. Od setek lat praktykowana jest terapia manualna, dzieki ktorej mozna zdzialac naprawde cuda .. dlatego tez stala sie tak popularna. Stopien osiaganych rezultatow zalezy oczywiscie od doswiadczenia danego terapeuty. Sama terapia przypomina japonski masaz shiatsu .. z ta roznica, ze tutaj masazysta sam odnajduje zablokowane miejsca. By pacjent nie odczuwal az tak wielkiego bolu .. stosuje sie takze techniki relaksacyjne. Jesli szukasz bardziej szczegolowych informacji to znajdziesz je chociazby tutaj - http://ortorehasport.com/metody-rehabilitacji/ Przy podejmowaniu ostatecznej decyzji, musisz zorientowac sie jaki gabinet w okolicy ma najlepsze opinie. Lepiej dolozyc pare zloty i miec swiety spokoj z bolem.

5

Jestem tego samego zdania.