Temat: Jak pielęgnować skórę

W jaki sposób pielęgnujecie swoja skórę? Czy macie patenty?

Sama mam duży problem z jej odwodnieniem..... Jest sucha, brzydka oraz mało nawilżona i zastanawiam się w jaki sposób ją pielęgnować aby zachowała dobry stan.

2

Odp: Jak pielęgnować skórę

Ja nic specjalnego nie robię. Dbam zawsze o dokładny demakijaż i nic poza tym.

3

Polecam na początku wybrać się na analizę skóry do dermatologa. Pozwoli ona znaleźć takie czynniki jak:
odwodnienie cery
zablokowane pory
uszkodzenia słoneczne
obszary przetłuszczonej skóry
obumarły naskórek
złe krążenie
przesuszony naskórek wokół oczu
przebarwienia pigmentacyjne
oznaki starzenia i zmarszczki

Na tej stronie jest dokładnie opisane co znaczy analiza skóry oraz co może nam dać poradydermatologiczne.pl/po-co-wykonuje-sie-analize-skory

Dzięki temu będzie można dobrac odpowiednią pielęgnacje dla skóry oraz poprawic jej stan.

4

warto jest według mnie korzystać z naturalnych kosmetyków

5

Wydaje mi się, że podstawą jest krem nawilżający smile

6

Myć dokładnie, nawilżać i używać toniku

Oczyszczanie rano żelem, potem tonik, później krem z ochroną UV (tak, nawet zimą), później ewentualnie makijaż.
No i wieczorem to samo. Zmywa się makijaż, oczyszcza twarz żelem, tonizuje i nakłada krem.

8

A może oprócz skóry warto również zainteresować się pielęgnacją swoich paznokci? Moim zdaniem dużo osób niestety o tym zapomina, a warto pamiętać o tym, że obecnie jest wiele salonów kosmetycznych jak http://paznokcie-lublin.pl/, które z chęcią pomogą w stylizacji paznokci. Myślę, że warto korzystać z usług takich salonów smile

9

Polecam maseczkę ze spiruliny smile Super nawilża skórę twarzy i zwalcza pryszcze

10 Ostatnio edytowany przez Moncia71 (Wczoraj 12:39:59)

Cześć Wam forumowicze wink
Mam nadzieję, że jeszcze ktoś z Was tu zagląda i będzie w stanie mi pomóc. Mianowicie...

Mam bardzo suchą i nadzwyczaj wrażliwą cerę. Co jakiś czas dręczy mnie powracająca fala wyprysków, które bardzo trudno się zaleczają i pozostawiają za sobą blizny. Chodziłam do dermatologa przepisywał jakieś maści, które zupełnie nie dawały żadnych efektów. Kosmetyki dostępne w drogeriach też nic nie dają. Szperam w internecie i poluje co jakiś czas na nowe produkty. Tym razem trafiłam na taki olejek https://valleymedicenter.com/pl/magniskin-opinie/.
Może ktoś z Was albo z Waszych znajomych go stosował? Możecie się wypowiedzieć na temat tego olejku?
Wdzięczna byłbym również za jakieś porady od osób, które mają podobne problemy jak jak. Co robić podpowiedzcie coś! wink