Temat: Jaką kawę polecacie?

Hej, całe życie piłem w sumie zwykłą czarną kawę i jakoś mi to nie przeszkadzało. Jednak jak u znajomej wypiłem całkiem ciekawą kawę Fantino bardzo zaciekawił mnie jej smak. Macie może jakieś swoje ulubione kawy? Mi znajoma właśnie polecała sklep z kawami https://www.cafesilesia.pl gdzie ona zakupy robi. Chciałbym coś nowego wypróbować

2

Odp: Jaką kawę polecacie?

Ja lubię rozpuszczalną z mlekiem i cukrem. A sama marka to już jest dla mnie mniej ważna.

3

Ja lubię taką świeżo zmieloną, kupuję w ziarnach w sklepie kiwikawa.pl
Moje ulubione gatunki to  Pellini Vivace Espresso Bar i Pellini Top.

4

Ja uwielbiam kawę Lavazzę, piłam wszystkie i najlepsza jest Grande Espresso. Czasem jeszcze pijam Diemme Blu, która jest bardziej aromatyczna. Oczywiście najlepsza jest świeżo mielona

5

Ja pije zawsze Lavazeę smile

6

Aktualnie mam ekspres do kawy i żałuję trochę,że nie kupiłem sobie wcześniej bo kawa pierwsza klas. Polecam na pewno:

Wosebę
MK Cafe
Jacobs

Te mają najlepszy aromat ze wszystkich jakie próbowaliśmy smile

7

Jak dla mnie każda kawa smakuje tak samo więc nie polecę nic konkretnego big_smile

8

Jeśli chodzi o kawę to ze swojej strony polecam Segafredo

9

Osobiście pijam dużo kawy w ciągu dnia, bo aż trzy. Najlepiej mi smakuje kawa Dallmayr crema intensa. No ale jak wiadomo są różne gusta i najlepiej to sobie znaleźć swój własny smak. Próbuj różnych kaw, a znajdziesz coś najlepszego dla siebie smile

10

Moim zdaniem czarna bez cukru najlepsza!

11

Jeśli masz zamiar kupić sobie express do kawy to polecam ekspresy jura . Ja na tej stornie kupila sobie express i mogę polecić bo jest zrobiony z super materiałów. W stym sklepie macie pomoc konsultantów i dlatego płatność i dostawa sa szybkie i wygodne. Polecam