Temat: Ankieta "Aktywność zawodowa osób niepełnosprawnych w woj. mazowieckim

Szanowni Państwo,Nazywam się Paulina Stolarczyk jestem doktorantką Wydziału Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie pomocy w dotarciu do osób niepełnosprawnych w celu wypełnienia kwestionariusza ankiety.

Badania są realizowane w związku z przygotowywaną pracą doktorską na temat aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych na rynku pracy w województwie mazowieckim. Ankieta jest skierowana do osób w wieku: kobiety 18-59; mężczyźni 18-64 zarówno  pracujących, jak i niepracujących z woj. mazowieckiego.Uprzejmie informuje, że ankieta na charakter anonimowy.Kwestionariusz ankiety jest dostępny w wersji online pod poniższym adresem
https://badania.wne.sggw.pl/mrIWeb/mrIWeb.dll?I.Project=NIEPELNOSPRAWNI24_11_SKROCONAW załączniku przesyłam również ankietę w wersji word (odpowiedzi proszę napisać zaznaczyć innym kolorem niż czarny).Proszę o kontakt jeśli nie ma możliwości wypełnienia ankiety online mogę przesłać  wersję papierową.

W celu sprawniejszej i szybszej korespondencji proszę o kontakt na e-maila ankieta.niepelnosprawni2017@gmail.com

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub większą ilość ankiet wypełnionych w wordzie proszę przesłać/pisać  na adres ankieta.niepelnosprawni2017@gmail.comProszę o potwierdzenie otrzymania maila.

Bardzo dziękuję za okazaną pomoc.

Z poważaniem,

Paulina Stolarczyk

ankieta.niepelnosprawni2017@gmail.com