Temat: Praca dla osób niepełnosprawnych

PRACA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Agencja pracy specjalizująca się w zatrudnieniu osób z niepełnosprawnością szuka pracowników z różnymi kwalifikacjami. Naszym celem jest znalezienie Ci miejsca pracy ze sprzyjającymi warunkami, dzięki którym bez przeszkód każda osoba z niepełnosprawnością będzie mogła uczestniczyć w życiu zawodowym i społecznym danej organizacji.

Współpracujemy z wieloma firmami, działającymi w zróżnicowanym otoczeniu biznesowym. W bazie naszych kontrahentów są zarówno duże korporacje międzynarodowe jak i również małe i średnie rodzinne firmy.

Jeśli chcesz pracować i rozwijać się zawodowo prześlij nam swoje CV (aplikację ) z informacją na jakim stanowisku i branży chciałbyś pracować, a my podejmiemy się działań mających na celu jak najlepsze dopasowanie wakatu zgodnie z Twoimi predyspozycjami i doświadczeniem zawodowym.

Każdy człowiek niezależnie od stanu zdrowia i sprawności, ma prawo do pracy zarówno stacjonarnej jak i zdalnej i realizacji swych marzeń.

Posiadamy wiele ofert pracy na terenie całej Polski - znajdziemy pracę dla Ciebie! Wyślij swoje zgłoszenie poprzez nasz serwis aplikacyjny Ogólnopolskie Biuro Pracy Osób Niepełnosprawnych http://praca.obpon.pl/