1 Ostatnio edytowany przez stika (2016-03-04 16:37:43)

Temat: agroturystyka

Mam do was prosbe o podpowiedz, gdzie szukac srodkow na dostosowanie dla on kwater agroturystycznych... Moi znajomi maja w planie uruchomienie malego gospodarstwa agroturystycznego w okolicy uzdrowiskowej...
Poczatkowo nawet nie brali pod uwage opcji dostosowania bo budynek jest na wysokim podpiwniczeniu... ale na dole beda miec 2 pokoje wiec usiluje przekonac ich by dostosowali. Sa dopiero na etapie tworzenia koncepcji ale wiem ze dostosowanie to dodatkowy projekt podjazdu czy windy, szersze drzwi, lazienka, uchwyty itd. Zastanawiam sie czy tworzac male gospodarstwo agroturystyczne nie podlegajace obowiazkowi rejestracji gospodarstwa maja szanse otrzymania dofinansowania...
Bede wdzieczna za podpowiedzi czy istnieja jakies programy w ramach ktorych mozna skorzystac na takie wlasnie przedsiewziecia...

Temat agroturystyki mi powraca jak bumerang, ale tym razem z domkami które nazywam "domkami hobbitów".  Na stronach Google można je znaleźć, ale na zagranicznych stronach. Jestem ciekawa, czy istnieją podobne projekty w Polsce. Może ktoś się z tym zetknął?
https://www.google.pl/search?q=domki+hobbita&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiK6ubCu6fLAhVhJpoKHf2lDGgQsAQIGw&biw=1366&bih=608

2

Odp: agroturystyka

przeszukaj forum bo już był taki temat