201

Odp: Jedziemy na wakacje

Ja planuję Białkę Tatrzańską

202

Ta wiadomość została rozpoznana jako spam i oczekuje na weryfikację przez moderatora.

203

Ta wiadomość została rozpoznana jako spam i oczekuje na weryfikację przez moderatora.

204

a ja się wciąż nie mogę zdecydować gdzie jechać na wakacje, wszystko jest związane z pogodą... boję się trochę nad morze że pogoda akurat trafi się do kitu tak jak mieliśmy w tamtym roku znowu w góry nie lubię na lato no i weź się człowieku zdecyduj ;p

205

206

Małe Ciche pod Zakopane do prywatnego domku i codziennie będziemy chodzić po Tatrzańskim Parku Narodowym.

207

Fajnym miejscem jest Kudowa Zdrój gdzie jest sporo szlaków turystycznych. Można zatrzymać się w Adam Hotel & Spa i oprocz noclegu korzystac z zabiegow regeneracyjnych. Powiem wam , że naprawdę fajne miejsce, nie chciało się stamtad wracac. Gdyby ktos byl zainteresowany tym ośrodkiem to tutaj zostawiam namiar : www.adamspa.pl . Co do samej Kudowy miejscem godnym uwagi jest kaplica czaszek, najslynniejsza w tym miejscu.

208

A ja kocham polskie Morze, zawsze jak wracam do domu czuje się lepiej wink

209

210

Koniecznie Kotlina Kłodzka:)
Sprawdziliśmy w tym roku "namacalnie"
Ośrodek Regle
http://www.regle.com.pl/
przyjazny personel,przemiła atmofera,pyszne jedzenie,niesamowite widoki powyżej Ośrodka.
Korzystaliśmy z pokoi na parterze-2 pokoje w sumie 5 osób wózkowych -1 łazienka.
Ośrodek położony w malowniczej cichej miejscowości.
Korzystalismy z rowerów-handbike.
Teren górzysty czyli raczej nie dla leniuchów;).
Jeśli ktoś zmotoryzowany to polecamy -Jaskinie Niedźwiedzią-wcześniej rezerwować-dostępna dla ON,Sanktuarium Maria Śnieżna,Międzygórze-urokliwa miejscowość u stóp Śnieżnika,Bystrzyca Kłodzka,wypad do Czech i wiele innych.
Oj mnóstwo pięknych widoków.

211

Ja kocham Bieszczady, byłem we wrześniu i latem też się wybieram ! smile

212 Ostatnio edytowany przez majki (2015-10-22 16:15:36)

A był ktoś może  w Puszczy Białowieskiej? jak wrażenia ?

213

Witam,

Czy ktoś w forumowiczów był może w Ustroniu Zdrój w ośrodku Muflon i mógłby się podzielić opinią?Pozdrawiam

214

Ja bym również poleciła dobrą wyszukiwarkę noclegów na dolnym śląsku. www.idodo.pl wszystkie noclegi są sprawdzone więc opis autentyczny do stanu i bez oszustów wink

215

Hej, ndart akurat jakiś czas temu korzystałem z idodo.pl , bo jestem z Mazur i nie orientuję się dobrze w noclegach w innych miejscowościach... no szkoda, że się nie spotkaliśmy:)

216 Ostatnio edytowany przez malwina.jarosz (2015-11-20 14:44:48)

Ja w tym roku byłam w Bieszczadach:)

217

W tegorocznym sezonie wyliśmy ze znajomymi w http://agroturystyka.kaszuby.org. Nie wiedziałam, że znajoma w ciemno rezerwowała miejsce pobytu, ale byliśmy wszyscy bardzo pozytywnie zaskoczeni, kiedy to do szeregu atrakcji mieliśmy łącze Wi-Fi. Wieczorne imprezy z muzą - bezcenne.

218

W tym roku zamierzam pojechać z rodziną w góry tylko nie wiem jeszcze gdzie. Za późno złożyłam wniosek o wczasy rehabilitacyjne, no ale cóż pojedziemy na tydzień chociaż.

prawnik Olsztyn

219

Ja obieram kierunek północny - polskie morze smile Może macie jakieś fajne miejscówki, godne polecenia?

220

my też się wybieramy nad morze i to za tydzień smile pogoda może i nie służy ale lubimy tam być, podładować trochę akumulatory smile tym razem się wybieramy do tego hotel sopot , mam nadzieję, że wyjazd nam się uda smile

221

Co tam morze! Zdecydowanie wolę Mazury i spokojne jeziora smile

222

mazury to jest to !

223

W tym roku zamierzamy pojechać w Bieszczady na camping, tylko zabrać odpowiednie musimy przybory kuchenne

224

Niezłe te przybory kuchenne !

225

Planujemy do Zakopca, ale niełatwo o tanie kwatery.