76

Odp: Turniej tańca

Muszę przyznać, że impreza była na prawdę bardzo udana. Pozostaje tylko czekać na kolejną edycję.

77

Ja chciałabym wybrać się na kolejną edycję wink Szkoda, że nie załapałam się na tą ...

78

witam, czy jest jakas galeria z turnieju?

_________
szkoła nurkowania Olsztyn

79

przytulił nas portal o tańcu smile, więcej: http://twistservice.pl/pl/taniec-na-wozkach

80

Taniec fajna sprawa smile Sam mam lat 22, zaczełem się szkolić w wieku lat 15 i cóż - całkiem nieźle mi to wychodzi smile Znacie jakieś serwisy zrzeszające tancerzy? Pozdrawiam, i jako iż jest to mój pierwszy post, to witam wszystkich Użytkowników smile

81

Bardzo się cieszę, że są takie inicjatywy big_smile

82

Mnie tez smile

83

Takie rzeczy to naprawdę dobry pomysł!

84

Zapraszamy na Mistrzostwa Polski
XVI Otwarte Mistrzostwa Polski w tańcu na wózkach odbędą się w Integracyjnym Centrum Dydaktyczno-Sportowym
w Łomiankach w sobotę 14 czerwca 2014.
Organizatorami tego wydarzenia są: Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych START oraz
Stowarzyszenie Rehabilitacji i Tańca Integracyjnego Osób Niepełnosprawnych SWING DUET.
W programie przewidziane są występy par o różnym stopniu zaawansowania: grupy promotion, amatour i main
w kategoriach tanecznych: combi - osoba sprawna i osoba na wózku oraz
duo – gdzie dwie osoby tańczą na wózkach. Tancerze zaprezentują się w tańcach standardowych
i latynoamerykańskich.
Poszczególne grupy wystąpią w wymienionych tańcach:
promotion group combi: samba, cha cha, jive, waltz, vienna waltz,
promotion group duo: samba, cha cha, rumba, waltz, quickstep
amateurs (combi and duo): samba,cha cha, jive, waltz, vienna waltz, quickstep
main group (combi and duo):  samba, cha cha, rumba, paso doble, jive, i/lub waltz, tango, vienna waltz, foxtrot, quickstep

Swój udział zapowiedziały: pary zagraniczne oraz tancerze z różnych ośrodków działających
w Polsce. Dla wielu z zawodników będzie to pierwsza i niezapomniana okazja, aby pokazać swoje umiejętności szerszej publiczności.
Rozpoczęcie zawodów zapowiedziane jest na godzinę 18.30.
Dokładny adres: Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe w Łomiankach, ul. Staszica 2
(dojazd linią Ł).
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków tańca

85

Zapraszamy na MISTRZOSTWA EUROPY!!!

Turniej odbędzie się w Integracyjnym Centrum Dydaktyczno-Sportowym
w Łomiankach.
W programie przewidziane są występy europejskich par o najwyższym stopniu zaawansowania, zaprezentują się
w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków tańca
Szczegóły nastronie TS:  http://twistservice.pl/pl/taniec-na-wozkach/7684-europa-spotka-sie-w-lomiankach

86

taniec to bardzo fajna sprawa, z pewnością jest godny polecenia

87

super !!!
trzymamy mooocno kciuki za naszych tancerzy
smile

88

Taniec wyraża więcej niż tysiąc słów. Uwielbiam oglądać jak pary tańczą. To takie piękne.

-------------------
sprzątanie biur warszawa - wejdź

89

Mistrzostwa Polski po raz siedemnasty
Mistrzostwa Polski w tańcu na wózkach odbędą się 20 i 21 czerwca 2015, w Łomiankach.
Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe w Łomiankach, ul. Staszica 2 (dojazd linią Ł).

W programie po raz pierwszy przewidziane są występy par z kategorii SUPER DEBIUT.
Program mistrzostw:

Sobota, 20.06...
17.00 rozpoczęcie turnieju – otwarcie Mistrzostw
- kategoria promotion combi
- kategoria amatorzy duo
- kategoria top - duo class I, II st, combi class I, II la freestyle

Niedziela, 21.06
10.00 rozpoczęcie
- kategoria super debiut (walc angielski, samba),
- kategoria promotion duo
- kategoria amatorzy combi
- kategoria top - duo class I, II la, combi class I, II st single mani woman I, II

14.00 zakończenie

Serdecznie zapraszamy - wstęp wolny !

90

aniar gdzie znajde dokładne wyniki??

91

Taniec jest świetny, bo pozwala odpocząć psychicznie i odreagować wszystkie stresy

92

Więcej takich inicjatyw !

93

Taniec jest w moim życiu od zawsze i nie wyobrażam sobie żeby go nie było, polecam każdemu te formę ruchu wink

94

Cralt napisał/a:

Muszę przyznać, że impreza była na prawdę bardzo udana. Pozostaje tylko czekać na kolejną edycję.

Zgadzam się. Również nie mogę się doczekać.

95

Świetny pomysł smile

96

Świetnia inicjatywa :-)

97

Hej Ciekawi mnie kiedy szykuje sie kolejny taki turniej smile

Bo ta impreza naprawde była udana, osobiście bardzo lubie patrzeć na osoby, które maja w sobie tyle pasji oraz samozaparcia do ćwiczeń. Sam planuję wreszcie zapisać się na jakieś zajęcia tańca z moją partnerką smile

98

Super propozycje, jestem pod wrażeniem ! smile

african mango

99

Dołączam się do pytania marcinnowc. Też ciekawi mnie czy będą organizowane kolejne takie turnieje?

100

czy jest coś organizowane w okolicach Łodzi?