Temat: Poznam :)

Nie wiem, czy dobrze robię dodając nowy temat, ale jeśli się mylę-poprawcie mnie smile

Co mogę o sobie powiedzieć? Hmmm... od kilku lat prowadzę na Facebook'u z przyjaciółką fanpage "Niepełnosprawni Białystok". Generalnie wszystko sprowadza się do tego, aby wyciągnąć niepełnosprawnych fizycznie z domu, spotkać się od czasu do czasu na kawce, herbatce, czy przy piwku, zwyczajnie pogadać, pośmiać się, czasami gdzieś razem wyjechać. Na co dzień pracuję i od niedawna zaczęłam interesować się sportem. Co z tego wyniknie dalej, zobaczymy. Jestem niepełnosprawną dziewczyną od urodzenia (niski wzrost 125 cm).
Jeśli ktoś odwzajemni chęci, zapraszam do kontaktu smile gg 41759222, email smallstronggirl@gmail.com. Najzwyczajniej w świecie mam ochotę z kimś pogadać, poznać. Wszystkiego dobrego, pozdrawiam wink

2

Odp: Poznam :)

Dobrze,że piszesz:)
Zajrzyj do naszego biura w Białymstoku może tam zostawić jakiś namiar na siebie -nasi Beneficjenci dopytują o różne formy aktywności. Tak jak piszesz czasem wystarczy pogadać,pośmiać się ,wyjść do ludzi.....
Pozdrawiam