Temat: Sex osoby po przepuklinie oponowo-rdzeniowej z cewnikiem

Mam 31 lat, od kilku lat mam cewnik Foleya. Poznałem 2 lata temu kobietę, budujemy powolutku swoją przyszłość - chciałbym się dowiedzieć - czy jest szansa na normalne współżycie. Mam normalne erekcje...kwestia jest taka, że mam uszkodzony rdzeń kręgowy i nietrzymanie moczu....Czy na przykład założenie cewnika bezpośrednio w pęcherzu, a nie przez cewkę rozwiążę sprawę?s

2

Odp: Sex osoby po przepuklinie oponowo-rdzeniowej z cewnikiem

Masz na myśli przetokę nadłonową? Jeśli tak, to informacji poszukaj na tetraplegiku. Tam jest kilka wypowiedzi osób które maja ją wytworzoną. Nie wiem jak sprawdza się u mężczyzn. Kobietom nie polecam. Co prawda sama nie mam niczego takiego, ale brałam pod uwagę i mi ją odradzono.

3

Witaj. W Twoim przypadku jest to możliwe założenie cewnika nadłonowego do pęcherza, wtedy umożliwi Tobie odbywanie normalnego stosunku z kobietą.
Bo jak wiadomo tradycyjny cewnik foleya przez cewkę raczej uniemożliwia odbycie normalnego stosunku przez faceta ,a raczej by utrudniał.
Jeżeli masz normalne czucie w penisie i do tego erekcję ,tylko porozmawiaj z dobrym urologiem-chirurgiem naświetl mu temat i sądzę, że się powinno udać.
Pozdrawiam.

4 Ostatnio edytowany przez suha (2014-12-03 18:02:39)

p.abrahamowski napisał/a:

Mam 31 lat, od kilku lat mam cewnik Foleya. Poznałem 2 lata temu kobietę, budujemy powolutku swoją przyszłość - chciałbym się dowiedzieć - czy jest szansa na normalne współżycie. Mam normalne erekcje...kwestia jest taka, że mam uszkodzony rdzeń kręgowy i nietrzymanie moczu....Czy na przykład założenie cewnika bezpośrednio w pęcherzu, a nie przez cewkę rozwiążę sprawę?s

Witaj,
Sadze,ze jest to bardzo indywidualna sprawa,ktora nalezaloby omowic z dobrym urologiem.
Jesli chcesz skontaktujemy Cie ze specjalista.
Napisz do mnie,bo mam kilka pytan -nie na forum-postaram sie to zorganizowac:)
Pozdrawiam
Asia

5

Bez wątpienia powinieneś wybrać się do dobrego lekarza który rozwieje Twoje wątpliwości.

6 Ostatnio edytowany przez Trenerpersona (2014-12-27 14:24:15)

I jakie wieści od tego Pana? Udało się wszystko załatwic jak trzeba? Siłownia Jelcz Laskowice