26

Odp: ABC Odszkodowań

witam,

smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tym miłym akcentem zakończe.

27

mam pztanie jak lepij uyzskiwac odsykodowanie z oc na drodze przedsadowej biorac adwokata czy przez firmy zajmujace sie odszkodowaniami

28

Odpowiedź będzie zależała od osoby, która jej Tobie udzieli.

Na pewno ważna jest cena usługi. Sprawdź, ile biorą firmy odszkodowawcze a ile adwokaci (radcy prawni).

Nie wiem, czy admin nie wywali, ale zaryzykuję i podam. Więcej w tym temacie pisałem na blogu w tematach:
http://odszkodowania.blogspot.com/2008/ … elari.html
http://odszkodowania.blogspot.com/2008/ … odowa.html

Sam musisz zdecydować albo poradzić się znajomych, którzy korzystali z pomocy w/w.

29

Witam
Dwa miesiace temu uczestniczylem w  wypadku samochodowym. Doznalem zlamania kregoslupa w odcinku piersiowym. jestem porazony od pasa w dol. Na poczatku sprawa wygladala na bardzo prosta poniewaz kierowca ktory spowodowal wypadek byl pijany. Przyznal sie do spowodowania wypadku ale nie do tego ze byl pod wplywem alkoholu (powiedzial ze wypil pare glepszych po fakcie na uspokojenie).Uciekl z miejsca wypadku. Policja powiedziala zebym sie niczym nie przejmowal bo wina jest ewidentnie po jego stronie. Teraz wszystko sie skomplikowalo. Po badaniach okazalo sie ze byl trzezwy i cala wina prawdopodobnie przejdzie na mnie bo przekroczylem dozwolona predkosc o 60km/h. Wynajalem adwokata ktory zaja sie ta sprawa. Bedzie sie odwolywal. Czy w takim wypadku nalezy mi sie jakiekolwiek odszkodowanie jesli zwala wine na mnie?
Pozdrawiam Grzesiek

30

Jedna z opini bieglego mowi ze mogl przyczynic sie do wypadku i sad musi zadecydowac jak bylo naprawde. Pozostalo mi tylko czekac i byc dobrej mysli.
Dziekuje za odpowiedz

31

Mój mąż zginął w wypadku samochodowym i był kierowcą miał pasażera który też zginą 1  czy ja jako żona mogę starać się o odszkodowanie jechał moim samochodem   
2  do żony pasażera zgłaszają się rożne firmy do spraw odszkodowań i jedna nawala na drugą że to oszuści skont wiadomo jaka firma jest uczciwa ? i jaką wybrać?

32

Ja mam o ECPP dobre opinie poszkodowanych i dlatego  poszedłem do tej firmy z polecenia nikt mnie nie namawiał.  Znana wszystkim EuCO nie pomogła mi . Oni chcą spraw powyżej 500 tys. Natomiast ECPP jak na razie jest OK . Mam dostęp bezpośredni 24h/ i mogę śledzić gdzie i kto pracuje z moimi dokumentami -w której firmie jest również  taka możliwość ? Jak słyszę w koło narzekania ze podpisał umowę i nic się nie dzieje nie ma kontaktu nic nie wie co z jego sprawą itd to należy sie zastanowić czy te 15% u firmy xy było warte straconego czasu i straconych najczęściej bezpowrotnie dokumentów ? Tu płacę 20% + Vat i mam spokój. To czy ten spokój wart jest tych 20% +Vat czy lepiej komuś tam sprytnemu dać sie namówić  na 15% ? Nie walczę  o rozbite kawałek samochodu tylko o własne zdrowie. Czy prawidłowy wybór natąpił to się okrze ? Jezeli ktoś ma inne doswiadczenia zECPP to chętnie sie z nimi zapoznam.