26

Odp: TURNUS-help

Sergiuszku, ranienie Twego serca, jest jedną z ostatnich rzeczy jakiej bym chciała ;) i nie zawstydzaj mnie, proszę ;)
A co do Zielonej, to nie mam takiego "zasięgu", żeby Cię wpisać na tamtejszy obóz ;), ale zgłoszenie przekazane zostało w ręce władzy stwórczej ;) pozdrawiam

27

Dziękuje Ci skarbeńku(czyt.Basiu)
big_smile

28

PIASTUNKA-pisze...gdzie te czasy-ANECZKA-jedzie,,stracić dziewidztwo,,-A ja dopiszę-GDZIE TE OBOZY?Pozdrawiam ogół!

29

Witam. Mam pytanie dla kogo jest przeznaczony obóz I stopnia dla dorosłych ( czy może tam jechać tetrus, który nigdy nie był na żadnym takim obozie) i na czym on polega? Zgłosiłam mojego tetrusa na obóz dla tetraplegików na maja ale niestety nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi. Czy trudno jest się dostać na jakikolwiek obóz w Spale? Pozdrawiam.

30 Ostatnio edytowany przez Joanna Czajko (2005-04-05 16:38:06)

Obóz I stopnia jest przeznaczony właśnie dla tych wszystkich, którzy jadą po raz pierwszy.
I nie ma tu różnicy czy jest się tetra czy para wink ...
Kolejka oczekujących na obóz jest zawsze bardzo długa, jest wielu chętnych ...
Co do odpowiedzi w związku z zakwalifikowaniem się na obóz to do maja mamy jeszcze troszkę czasu, więc nie ma co się denerwować. Jeśli jednak zależy Ci na jak najszybszej odpowiedzi to proponuję zadzwonić bezpośrednio do FAR, tam dowiesz się dokładnie wszystkiego ...

Pozdrawiam i życzę cierpliwości wink

31

Joanno bardzo dziękuje za odpowiedź smile Jeszcze jedno pytanko czy muszę ponownie wysyłać zgłoszenie jeśli chce męża wysłać na obóz I stopnia?

Pozdrowionka.....

32 Ostatnio edytowany przez Joanna Czajko (2005-04-05 16:54:07)

Żaden problem wink
Co do ponownego wysyłania formularza na I stopień to muszę przyznać, że trochę zaskoczyłaś mnie tym pytaniem ...
Jednak wydaje mi się, że nie trzeba wysyłać go ponownie gdyż tak naprawdę Wasze namiary już są w Fundacji.
Z drugiej strony jeśli chcesz by Twój mąż pojechał na I stopień a nie na obóz typowo dla tetraplegików to powinnaś koniecznie zadzwonić do FAR.
Inaczej na 100 % przyjdzie zaproszenie na obóz tetra a nie tak jakbyś sobie tego życzyła na I stopień.