26

Odp: odszkodowanie z Warty zadośćuczynienie

Mam zamiar jeszcze z jednej opcji skorzystać tzn. skierować sprawę do rzecznika praw ubezpieczonych, nic mnie to nie kosztuje, a w tej chwili na sąd mnie nie stać.

27

Przestań się nad sobą rozczulać, tylko zacznij używać wyszukiwarki i myśleć - jeśli nie stać cię na sprawę sądową, to możesz starać się o zwolnienie z kosztów sądowych i przydzielenie pełnomocnika z urzędu.
Jeśli weźmiesz firmę, która cię będzie reprezentować, to pobierze ona wynagrodzenie po sprawie (zazwyczaj) i tu także możesz być zwolniona z kosztów sądowych.

28

Gdybym się rozczulała to bym nic nie robiła, a tak kombinuje, więc odpuść z łaski swej. Ludzie tu szukają pomocy i konstruktywnych rad, a nie zaczepek.

29

Oddychaj głęboko i przeczytaj swoje posty z użalaniem się nad "nie stać mnie". Daję ci radę, ty widzisz zaczepkę. Może powinnaś pomyśleć, nad przekazaniem komuś pełnomocnictwa w prowadzeniu swoich spraw? Nie piszę tego złośliwie. Skoro skupiasz się na pierwszej linijce mojej wypowiedzi i nie dostrzegasz pozostałych czterech - oznacza to, że targają tobą niepoukładane emocje.

30

"OPTIMA" Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych
Witam,
    Jestem pracownikiem firmy Optima, która jest najtańszą firmą na rynku. Celem naszej działalności jest indywidualne podejście do każdego poszkodowanego. Nie traktujemy spraw masowo tak  jak to robi konkurencja. Jesteśmy mała firmą, która istnieje dzięki naszym dobrym wynikom.   W razie pytań proszę o wiadomość na optima20@o2.pl , chętnie odpowiem na pytania oraz przedstawię naszą ofertę, dzięki której będą mogli Państwo porównać nas z konkurencją, która chce około  1/3 odszkodowania należącego się Wam!

31

Skoro jesteście najtańszą firmą, to proszę podać cennik - na pewno przyda się potencjalnym klientom smile

p.s. forum jest do zamieszczania pytań i odpowiedzi.

Jeżeli nie stać Pani na poniesienie kosztów opłaty za pozew to proszę złożyć wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych. Są kancelarie odszkodowawcze, które zapewniają pomoc adwokata do sprawy i nie pobierają opłat jak np.
www.DuzeOdszkodowania.com

Nie warto się poddawać. Jak Pani nie powalczy to może zawsze już będzie Pani tego żałować.

33

dzięki za link, też właśnie czegoś takiego szukałem