76

Odp: Obóz konny - Ciechocinek'2004

nie ma za co ... polecam się na przyszłość  wink

77

Ja tak w kwestji formalnej informuje... lojalnie smile... ze w galerji pod adresem www.far.org.pl/konie2004 dostepna sa tez krotkie filmiki z obozu.

Pozdrawiam

78

Prosze o informacje kto i kiedy organizuje  taki oboz konny w Ciechocinku lub w innym miescie polożonym moze bardziej na południu. Z gory dziekuje za jakąś informacje lub telefon do organizatora.Chetnie bym sie wybrał na taki oboz .Pozdrawiam

79

Prosze o informacje kto i kiedy organizuje  taki oboz konny w Ciechocinku lub w innym miescie polożonym moze bardziej na południu. Z gory dziekuje za jakąś informacje lub telefon do organizatora.Chetnie bym sie wybrał na taki oboz .Pozdrawiam

80

Witam ogól!Wreszcie,,mój klimacik.Trochę z mojej HISTORII.Obozy aktywne z elamentami jazdy konnej były-w Spale,Zbrosławicach- nawet była nauka...powożenia- i Ciechocinku.Gdzieś w kraju udało mi się ,,zaliczyć,,konia w Olsztynie,Konstancinie i kilku jeszcze miejscach.Na razie jest Ciechocinek i,,Rancho pod Olszyną,,Pozdrawiam  Andrzeja-bo Ty spróbowałeś i Wszystkich- Koniarzy.