1

Temat: Igrzyska w Spale

Cześć. Chciałąbym też przyjechać do Spały. Czy będę mogłabrać udział w zawodach?Jestem po obozie w Spale z tego roku i chętnie bym tam przyjechała.Czy trzeba się zapisać ?i gdzie Pozdrawiam. Anula

2

Odp: Igrzyska w Spale

Hey Anula !!!

W tej sprawie powinnaś najlepiej zadzwonić do Fundacji, tam Ci udzielą konkretnych informacji na ten temat.
Pozdrawiam i być może do zobaczenia w Spale ...
Asia

3

A masz zamiar tam Asiu być???
To do zobaczenia....ja sie stawiam do gotowości:))

4

ależ oczywiście, że tam będę ...
już nie mogę się doczekać  wink

pozdrowionka

5

Sergiusz !!! masz transport ???

6

No właśnie Radku pytałem w kilku postach wcześniej.Jak masz wolne miejsce to moge sie zabrać.:))

7

OK ale ja w Spale chcę być o 8 może 9 rano wiec wczesna pobudka cię czeka

8

No dobra:)
Jakoś to przeżyje..hehehe

9

wyślij mi na maila twoją komórkę to zadzwonie 1. września to się umówimy

10

Kurcze....kabel od netu jest za wązki i nie moge wepchnąc do niego telefonu:)
Będe czekac na twój telefon.Ale fajnie!!

11

Cześć all wink) piszę w bardzo nietypoooooowej sprawie czy moglibyście mi powiedzieć kiedy dokładnie odbędą sie zwody wrześniowe w spale?????
wpłaciłam już pieniążki ale nie pamiętam erminu a z tego co wiem z Olsztyna a właśnie z tego miasta jestem nikt nie jedzie.

thx za pomoc pozdrowionka Kasia

12

Igrzyska AR odbędą się 2-4.09.2004 ... pozdrawiam i do zobaczenia

13

Czekamy w Spale

14

Anula, cieszę się razem z Asią, że udało Ci się pozałatwiać wszystkie formalności związane z wyjazdem, tak więc będziemy się widzieć w Spale.
Podziwiam determinację Twoją i Twojej mamy.
Pozdrawiam i do zobaczenia

15

Niestety nie mogłam być w Spale nad czym bardzo ubolewam, ale może ktoś z Was wie czy któraś z telewizorni przygotowuje jakąś relacje z igrzysk w Spale czy cokolwiek? Jeśli tak to proszę o info. Z góry dzięki. Serdecznie pozdrawiam.

16

W poniedziałkowej warszawskiej Wyborczej jest mała wzmianka o Igrzyskach w Spale oraz jedno zdjęcie z naszymi wspaniałymi męskimi łucznikami (trochę szkoda, że tak mało). W telewizorni nie natrafiliśmy niestety na relację, a wiem że coś tam kręcili.
Może ktoś z Was ma lepsze info
Pozdrawiam

17

czesc,
Telewizor byl tylko przez okolo dwie godziny ostatniego dnia. Nie mial zadnej nalepki, wiec nie wiem skad byl, ale sadzac po rozmiarach kamery musial byc zawodowcem ;-). Nie sadze, zeby mogla sie z tego urodzic jakas relacja, najwyzej krotka zajawka.
Moze pocieszajace bedzie to, ze mialem wielka przyjemnosc skrecic wiekszosc wydarzen i powoli rozpoczynam prace nad zmontowaniem krotkiego klipu z Igrzysk. Niestety jestem pelnym amatorem, do tego dosyc mocno zajetym pracowniczo i lubiacym w weekendy swieze powietrze, wiec poki jeszcze lato - robota nad filmikami posuwa mi sie dosyc wolno. Realnie sadze, ze bedzie gotowy zima. Cierpliwosci...
pzdr
arek