1

Temat: wieelki biznesik do paraplegikow

Heja,
mam do Was prosbe. Moja dobra znajoma pisze prace mgr o paraplegii lecz brak jej osob ktore by wypelnily ankiete [paraplegikow]. Potrzebuje adresy domowe osob ktore by chcialy pomoc i wypelnic ta ankiete. Wszystko byscie dostali poczta wraz ze zwrotna koperta [zaadresowana i oklejana znaczkami]. Ankieta nie jest dluga ok. 5 stron. Bede b. wdzieczny.
Pozdrawiam i dziekuje,
Kamil.

p.s. adresy prosz wysylac na e-mail kkowalewicz@poczta.onet.pl

2

Odp: wieelki biznesik do paraplegikow

A ochrona danych osobowych ?? Na takich adresach można nieźle zarobić!

3

Juro zgadzam się z Tobą smile Jakby coś to mogę pomóc koleżance ale w ciemno to nie wiem czy się opłaca wink

4

moge wam tylko zagwaranowac ze chodzi wylacznie o badanie. pozniej adresy zostana usuniete.

5

To może niech koleżanka zainteresowanym wyśle ankietę pocztą elektroniczną? Jeśli się boją inaczej

6

Jarek  z  JuremS  nie  przesadzajcie...  Ile  można  zarobić  na  bazie adresowej  liczącej  50  czy  100  pozycji?  W  końcu  to  ma  być  praca  o  nas.  Objętnie  jaki  jest  jej  temat  to  zawsze  będzie  to  coś  nowego  o  środowisku  paraplegików.  Ale  nie  dajmy  się  poznać  od  takiej  strony. "Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere".

7

uuuu....no chłopaki.Tym cytattem to Ci Jaro zagrał na nosie:))
U nas przychodzi na zajęcia stacjonarne dziewczyna która tez robi prace mgr i szyka osób do ankiet.Ale ma takie głupie wymogi że w grupie co przychodzi na zajęciach trudno znaleść odpowiednią osobe.
No ewentualnie jak to blef to my się już do Kowala przejedziemy big_smile

8

dokladnie potrzeba ok. 30 osob. jest narazie 5 wiec zapraszam ;]

9

ania_poznan napisał/a:

a ja tam dalam swoje dane
kowal robi dobre wrazenie... wink

Coś musi robić wink

10

Buźki nie widzą, to się nie wypowiem... poza tym wolę dziewczynki wink

11

;] nice

12

ciesze sie z adresow ktore juz mam ;]

13

Nie było mnie trochę, no a tu o mnie bezemnie. Marek już wypełniałem kilka podobnych ankiet i nawet nikt mi później nie podziękował. Ale jeżeli to pomoże koleżance Kowala,to kto wie może się skuszę.

Kowal  jeżeli możesz napisz do mnie i przybliż mi toszeczkę bliżej temat.
e-mail: jadmucz@wp.pl

14

aniu mysle ze za ok. 2tyg powinna juz byc.

jaro - hmm blizej... ok zaraz napisze