1

Temat: Rugby w Łomiankach

Wszystkich obecnych i nieobecnych na szkoleniu treningowym rugby - Łomianki 25-29.07.2007 r. - zapraszam do obejrzenia galerii zamieszczonej na stronie PLRnW.

A niebawem zawiesimy na stronie podsumowanie tego szkolenia

2

Odp: Rugby w Łomiankach

Niebawem, to znaczy już...

3

to się nazywa "wywieranie presji" tongue

4

presję to chyba trzeba wywrzeć na uczestnikach szkolenia żeby się wypowiedzieli na temat jego zasadności, przebiegu itd.

5

ja widzę, że my to sobie możemy równie dobrze na gg gadać, po co wszyscy mają czytać tongue

6

Chłopaki wróciły do domów i tyle pamiętają o zgrupowaniu co im zdarte paluszki przypomną wink

7

specjalnie się zarejestrowałem by podziękować przede wszystkim Tobie Magdo za kawał dobrej roboty;). Już kilka ładnych lat bawię się w ten sport ale to szkolenie to super sprawa dla początkujących zawodników, tym bardziej że pod każdym względem było przygotowane perfekcyjnie.
Ci zawodnicy co byli na tym szkoleniu to prawdziwi twardziele;), warunki atmosferyczne były naprawdę ciężkie, bo było bardzo gorąco, ale nikt nie wymiękł wszyscy do ostatniego gwizdka trenowali. Myślę ze Lechu (trener) potwierdzi moje słowa.
Jeszcze raz dzięki Magdzie i wszystkim organizatorom tego szkolenia, oby takich było więcej to nasza liga będzie rosła w siłę:)

8

miło - dziękuję :] ale ja skuteczność tego szkolenia upatruję przede wszystkim w ciężkiej pracy trenerów smile chociaż w sumie, trenować trzeba mieć gdzie, więc niby załatwienie obiektu tak samo ważne big_smile

ach zapomniałam - chciałam powiedzieć, że lokalna gazeta poświęciła nam CAŁĄ, dużą, kolorową stronę - wow! Sporo tekstu, no i oczywiście zdjęcia :]

9

Lechoo!! Aż takiej sklerozy nie mamy... poza tym niektórych rzeczy trudno zapomnieć... dekielek, dekielek, dekielek, dekielek...

O celowości tego typu spotkań nie ma co dyskutować. Oby ludziki zrozumieli, ze to jest dla nich, a nie kolejna impreza do odhaczenia.

Magda, może rzuć na skaner ten artykuł i prześlij. Spróbuje to zamieścić, co by każdy mógł zobaczyć co tam porabialiśmy.

10

dzis kumpela, nie zwiazana z rugby, doniosla mi plotke, ze jest wywaiad z Magda w gazecie:))

11

Juri ortograf w nicku - byś się wstydził esteto tongue

po pierwsze nie mam w domu skanera, a w fundacji byłam wczoraj hmm a po drugie i tak za duży format hmm

a poza tym to i tak wywiad z Adamem przykrywa większość wink

ale cieszę się, że temat żyje, bo ja ciągle myślami jestem na tym zgrupowaniu smile chciałabym żeby tak właśnie wyglądały wszystkie imprezy rugbowe... ale to przecież zależy tylko od nas smile ja się wprawiam, wy też nabieracie doświadczenia, a zatem do dzieła!

12

Po pierwsze, Magdo, to się czepiasz szczegółów. I skąd ci się wziął ten esteta???

Po drugie, żaden format nam nie straszny wink Może da się to jakoś zamieścić. Chyba, że ta gazeta ma swoją stronę internetową i wystarczy zamieścić link wink

Po trzecie - DO DZIEŁA!!!

13

Magda, dawaj ten wywiad smile

14

Podaj, podaj, podaj wink

15

czesc wam tu szczeciniak sie klania i pozdrawia;)

16

Hmmmm a tegoroczne Łomianki kojarzą mi się z zawodnikiem "6".
"Na klasyfikacji to ja muszę dostać 6!!! 3,5 najwięcej??? co to za ocena?? Ja dostanę 6" no i został "6"
tongue poza tym mnóstwo początkujących zawodników tam spotkałam, same znajome twarze:P
Oj -cenzura- było:D
Do zobaczonka w Radomiu:D a później z niektórymi w Bydgoszczy:D

17

witam. moze nie powinnam sie wypowiadać bo mnie tam nie było - ale ostatnio to ja tak bywam tylko wirtualnie a potem to i tak 3 grosze smile zartowałam - chciałam nadmienić ze rozmawiałam z naszym nowym  - Adaskiem - pewnie pamiętacie - Ads był wogóle nie zadowolony - " maniana była ' wink - to był taki ŻARCIK,  a teraz poważnie - był był BAAAAAAARDZOOOOOOOO zadowolony - tak mi przynajmnij i nie tylko mi powiedział - ciesze sie żescie atmosferkę stworzyli bo my z Arturem bardzo namiawialiśmy go do tego wyjazdu - Dzieki

18

zatem "6" zasila Rzeszów??