Temat: Rugby TVP

Witam wszystkich rugby-maniaków. Sport Rugby cieszy się coraz większą popularnością choć i tak każdy z nas odczuwa niedosyt. Musimy to powoli zmieniać. Jako drużyna "Jeźdźcy" zaczynamy od własnego podwórka.
Mam nadzieję, że ligowe turnieje jak i mistrzostwa Polski Rugby na wózkach, tez kiedyś będą emitowane w TVP. Zachęcam organizatorów do większej współpracy z mediami.
Pozdrawiam i życzę medialnych sukcesów.
Jeźdźcy wiooo........ Dzięki.

2

Odp: Rugby TVP

No to zapodałem temat...
Echo obija o forumowskie ściany....

3

no dobra, ja też nie lubię gadać sama do siebie, więc juz pociągnę temat żeby nie było Ci smutno wink

Przegapiłeś big_smile Na turnieju gościliśmy WTK - poznańską telewizję informacyjną smile
Ponieważ dużo piszesz ostatnio o wyglądzie Ligi, to może powinnam się w końcu odpowiedzieć... no nie jest to wszystko proste... Jak pewnie sam wiesz odpowiednia oprawa turnieju jest bardzo droga, a przy cyklicznie odbywającej się imprezie koszty rosną równie systematycznie... Oczywiście można szukać grzecznościowo i charytatywnie, ale na to potrzeba mnóstwo czasu... A ja pracuję jak wiesz raz w tygodniu. Oczywiście nie jest to ŻADNE wytłumaczenie, bo to jest moje zadanie, więc jeśli taka jest Wasza potrzeba, to postaram się jej w przyszłym roku sprostać. Ma być tak, żebyście mogli się dobrze bawić.

No i podobnie z mediami - przed każdym turniejem wysyłam wiadomości o zbliżającej się imprezie do wszystkich mediów ogólnopolskich oraz lokanych. Oczywiście jeśli jakimś cudem zdaży się, że ktoś się zainteresuje, to najwyżej lokalnie. I to nie jest wytłumaczeniem, bo pewnie cel można osiągnąć dzowniąc i włażąć wszędzie z butami, ale do tego znowu potrzeba czasu... I tu jednak nie mam zamiaru się poddawać, tworzę sobie bazę mediów, które były nami w jakikolwiek sposób w ostatnim sezonie zainteresowane i mam zamiar nękać je w przyszłym nieco intensywniej wink

mam nadzieję, że w 3 temacie doczekałeś się w końcu odpowiedzi na dręczący Cię temat wink dociekliwość świadczy o zainteresowaniu tematem, co przyjmuję jak najbardziej pozytywnie smile oby jak najwięcej osób wypowiadało swoje opinie i czynnie pomagało w oranizacji Ligi. W tym roku np. Darek z Radomia pomógł w organizacji nagród - czasami wystarczy podrzucić źródło, niby takie nic, a ile można dzięki temu zrobić :]

4

Magda wiem, ze to nie takie proste i o kosztach też mam pojęcie. Dzieki organizacji Naszego pierwszego turnieju jestem bogatszy w wiedze tzw "od kuchni". Ja nie mówie ze to Ty jako organizatorka masz sie o to postarać, owszem masz miec nad tym piecze.
Jeśli kazdy z nas mógl pomóc w malej cześci było by fajnie.... Tylko najwazniejsza jest droga INFORMACJI....

Na Śląsku udało się zorganizować parę turnieji, warto by co nie co zgapić. I nie zawsze to tak dużo kosztuje. Są kluby, organizacje, miejskie ośrodki itp Oni chca się pokazać i nie koniecznie za kasę, ale to wymaga dobrej znajomości miejsca organizacji imprezy....

Pozdrawiam
pamiętajmy o  X leciu RUGBY W POLSCE łakomy kąsek - trzeba go dobrze sprzedać smile

5

Jeszcze zapomnialem dodać o zapraszanych gosciach....
Moze udalo by się ściągnąć małą gwaizdeczkę: Maciej Orłoś był na Igrzyskach mysle że ktos ma namiary na niego - niech komentuje finały np.
Dorota Wellman, Kamil Durczok, zannego aktora, piłkarza, osobę kontrowersyjną. Za nimi telewizja przyjdze sama co prawda dla telewizji Rugby będzie na drugim planie, ale jeśli pokazą choc kawałek sportowej walki a napewno pokażą, cel będzie osiągnięty. To tylko przykłady nie koniecznie do realizacji.

6

nooo wszyscy będą szczęśliwi jak zaprosimy Dodę big_smile

naprawdę fajnie by było gdyby w oprawę turnieju włączyły się miejscowe drużyny, ale to tylko pobożne życzenia... cóż, będziemy walczyć - mam wrażenie, że może bardzo powolutku, ale jednak cały sezon brniemy do przodu w dobrym kierunku ;-) nawet rozbujanie strony internetowej która przez 2 lata była całkiem nieaktywna to już coś smile a miło słyszeć że ludzie czytają wink

7

Nowy rok nowe możliwości.....
Media czekają na Rugby.... choć jeszcze o tym nie wiedzą wkrótce się dowiedzą... pozdrawiam.

8

Z mediami jak jest to my wiemy,sport to dobry konsek do pezentowania a jeszcze lepszy to jak jakiemuś sportowcowi noga sie podwinie.Pomyśleć Doda miala klopoty z kręgoslupem i prosze gdyby byla tetra to jak wysoko skoczylaby popularność i co za tym idzie oglądalność naszych poczynań na parkiecie,tylko obawiam sie,że kultura na boisku by ucierpiala nieco.A co gdyby czterech graczy rugby obrabowaloby bank na sprzęcie ragbowym to by byl temat dla telewizji,sport ekstremalny i popularność rugby zapewniona.
W jednym masz racje nowy rok nowe możliwości....Pozdrawiam

9

Danik co do kultury to się nie obawiam. Zależy ona tylko i wyłącznie od zawodników, a z tym większego problemu nie ma. Co do Dody ona niech spocznie na śpiewie..... co do kradzieży to kiebski pomysł....... chyba że do "bite lachen".
Wszystkiego dobrego Pozdrawiam.

10

Może to nie TVP ale zawsze coś: http://www.kurierlubelski.pl/module-dzi … 55690.html

O kulisach powstawania tego artykułu i poziomie nie będę mówił. Co ważne, jedna z zasad marketnigowych głosi podobno, że lepiej niech piszą źle o produkcie niż wcale wink

11

no no no....
pisanie o tym, że wózki do rugby znakomicie nadają się do jazdy po grząskim i nierównym terenie uważam już za lekką przesadę... więc nie całkiem mogę zgodzić się z przedmówcą...
tym razem jest kilka błędów merytorycznych, ale powiedzmy że w imię wyższych celów są one akceptowalne wink

12

To my znowu się chwalimy: http://www.mmlublin.pl/2155/2008/7/17/w … nterwencje

13

Najlepszy w moim odczuciu fragment:
"A w tej grze wbrew pozorom wiele zależy od myślenia."

14

Polecam do obejrzenia:
http://www.tvs.pl/informacje/5730/
Pozdrawiam

15

Borys10022 napisał/a:

Polecam do obejrzenia:
http://www.tvs.pl/informacje/5730/
Pozdrawiam

No, bardzo fajny reportaż :-)
Relacja z zawodów w Syrynii na TVP Sport też była interesująca: dynamiczna, wciągająca itp...
Więcej takich "migawek" i rzesze NOWYCH fanów gwarantowane ;-)))

16

jeszcze jeden link
DDTVN:
http://dziendobrytvn.plejada.pl/29,1160 … detal.html

17

Zapraszamy na stronę http://www.rugby.far.org.pl, gdzie w zakładce "w mediach" sukcesywnie dodajemy informacje, jakie ukazały się na temat finałowego turnieju Polskiej Ligi Rugby na Wózkach smile

18 Ostatnio edytowany przez Sarna (2010-08-04 14:42:54)

pokazuja jak juz nie maja co lub na potrzeby ogladalnosci ze niby sie interesuja. milo by bylo jak by chociaz finaly emitowali i to o jakiejś normalnej godz.