Temat: Oprzyrządowanie samochodu

witam. Mam pytanie czy znacie jakiś dobry warsztat w warszawie który zajmuje się dostosowaniem samochodu. I które urządzenie jest lepsze, gaz w gałce i odpychanie dźwigni to hamulec, czy gaz jak się ciągnie dźwignie do siebie a hamulec jak się ja odpycha. Pozdrawiam Grzesiek

2

Odp: Oprzyrządowanie samochodu

To nie tak że coś jest leprze a coś gorsze. Wszystko zależy od tego jaki sprzęt jest dla ciebie wygodniejszy

3

Dokładnie tak jak kolega wyżej mówi, musisz sprawdzić co Ci bardziej pasuje. Ja co prawda jeździłem tylko na tym pierwszym i mi pasuje, ale wiadomo też ma swoje plusy i minusy.

4

grzesiek861 napisał/a:

witam. Mam pytanie czy znacie jakiś dobry warsztat w warszawie który zajmuje się dostosowaniem samochodu. I które urządzenie jest lepsze, gaz w gałce i odpychanie dźwigni to hamulec, czy gaz jak się ciągnie dźwignie do siebie a hamulec jak się ja odpycha. Pozdrawiam Grzesiek

Osobiście uważam, że lepszy jest gaz w gałce i odpychanie dźwigni. Z jednego ważnego powodu - brak zwłoki przy przełożeniu z gazu na hamulec. To ważne jak będziesz musiał ostro hamować. Przy tej drugiej konstrukcji zanim odpuścisz gaz minie chwilę do tego aż zaczniesz działać na hamulec. Ale co kto woli. W Warszawie to ze znanych mi warsztatów jest tylko Cebron, ale na pewno są jeszcze inne.

5

"Dźwignia ręcznego sterowania 907P/M"  jest  bardzo wygodna i praktyczna:

http://www.autoadaptacje.com/fdsf.html

6

jesli jestes para to prosta robota gaz do tylu hamulec do przodu .mozna samemu wykonac

7

ja mam gaz w gałce,hamulec-odpychanie dżwigni. rewelacja-polecam!!

8

Stacho60
może masz jakieś zdjęcia twijego pomysłu?
jesteśmy zainteresowani, proste rozwiązania są najlepsze...