1

Temat: Gry Online

Gracie może w jakieś ciekawe gry online typu (MMO)? Jeżeli tak to może polecicie jakieś ciekawe tytuły?

O to dwie gry, które według mnie warto zobaczyć, chociaż szczerze mówiąc to mamy pełno ciekawych gier online.

Hattrick.org

Najpopularniejszy manager piłkarski w internecie. Gra w to ponad 980 tys. ludzi w tym bardzo dużo Polaków. W lidze jest po 8 zespołów, mecze ligowe odbywają się co tydzień. Naprawdę hattrick bardzo wciąga. Powstało wiele innych menagerów, ale ten jest zdecydowanie najbardziej popularny.

Gangsters.pl

To polska gra kryminalna w której wcielasz się w rolę początkującego gangstera. Poznaj świat pełen przemocy, przekrętów oraz pięknych kobiet i hazardu. Co miesiąc rozdawane są ciekawe nagrody. Myślę, że to najlepsza gra spośród tych o fabule kryminalnej.

2

Odp: Gry Online

Jeżeli chodzi o MMO to tylko i wyłącznie WORLD of Warcraft. ponad 10 milionów graczy grających na legalnych serwerach opłacających za to miesięczny abonament w wysokości 60 zł i setki milionów ludzi grających na piratach za darmo. Tylko to nie jest gra w którą można sobie pograć przez przeglądarkę trzeba ją pobrać z sieci, rozmiar koło 9 GB.

Tylko ostrzegam!!! nawet nie ściągaj jak masz co z czasem robić bo to naprawdę uzależnia

http://s12.bitefight.onet.pl/c.php?uid=97618

4

taa zagraj w darmową grę zrecznościową trackmania nations forever (samochody), zobacz jak ona wciąga wink

5

ja sporo ostanio gram w gry online a dokladnie na www.fajowe.pl

6

EE tam , nie ma to jak World of WarCraft (WOW)

7

dla piłkarzy www.managerzone.com

8

popo na jakim serwie grasz

9

Hm ja mialem okazje poznac swiat Ogame nie polecam bo wciagnal mne na kilka lat z przerwami, poswiecajac mu po kilka godzin dziennie a ciezko z tym skonczyc bo szkoda poswieconego czasu taki maly paradox he. Nie ma to jak wejsc na kurnik i pograc w cos przy pogawedce, polecam literaki