1

Temat: SEZON 2008

Co by uporządkować trochę forumowe informacje, na dobry początek otwieramy temat dotyczący rugby w przyszłym sezonie. Mam nadzieję, że jak grzyby po deszczu będą wyrastały kolejne tematy związane z turniejami, zgrupowaniami i tym wszystkim, co się wokół nas dzieje smile

2 Ostatnio edytowany przez Borys10022 (2008-02-11 16:30:07)

Odp: SEZON 2008

To ja zaczne optymistycznie i na wesoło smile

"Wyczynowe wózki dla Garbatych Aniołów"

To ta optymistyczna informacja nowe wózki, fajnie, że chłopakom udało się dotrzeć do władz i wywalczyć nowy sprzęt.

A ta wesoła to:

"Każdy z wózków kosztował aż 12 tys. złotych, bo jest to sprzęt specjalnie stworzony do uprawiania sportu wyczynowego. Jego konstrukcja ma większą wytrzymałość, a podwozie jest przystosowane do poruszania się po nierównej i grząskiej nawierzchni."

O wszystkim przeczytacie tutaj:
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/22457

Zawsze wiedziałem, że cięzka praca daje rezultaty smile:)
Pozdrawiam Aniołków - tylko umyjcie wózki przed turniejem wink

3

Dobre!

4

Witam!!
Właśnie na stronie rugbowej zamieściłem składy drużyn... miłego przeglądania wink

Jeśli znajdziecie jakieś błędy to piszcie do mnie lub do Magdy.

Pozdrawiam!!

5 Ostatnio edytowany przez jasbytom (2008-04-27 09:17:23)

Przed nami gorący okres w życiu rugbowym.
Juz w przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne zgrupowanie Kadry narodowej w dniach 01-04.05.2008.
Następnie druzyna "Szlachta" Wrocław oczywiście z inicjatywy Rafała organizuje turniej we Wrocławiu w dniach 16-17.05.2008
Wtym samym czasie odbywa sie kolejne spotkanie śląskiej Euroligi w Ostrawie.

Oczywiście z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej Stowarzyszenia SSON który odbedzie się w Żorach w dniach 29-31.05.2008

No i czerwiec:

Oprócz zgrupowania odbędą się dwa turnieje. Pierwszy z nich w M.O.S.i.R W ZABRZU w dniach 20-22.06.2008 . Będzie to II TURNIEJ RUGBY NA WÓZKACH O PUCHAR DRUZYNY JEŹDŹCY.
W tym samym czasie odbedzie się zgrupowanie kadry Polski,
Tydzień później spotykamy sie w Warszawie na II turnieju Ligowym.

Więc do dzieła, trenujcie. Do zobaczenia

6 Ostatnio edytowany przez mairus2 (2008-04-27 09:02:13)

"Oprócz zgrupowania odbędą się dwa turnieje. Pierwszy z nich w M.O.S.i.R W ZABRZU w dniach 20-22.06.2006 ."

Jasiu mamy 2008 rok a nie 2006 wink pozdrawiam

7

Na zakończenie sezonu zapraszam na stronę rugby do oglądania galerii z Pucharu.