76

Odp: Handbike

A to fakt:)
Wczoraj pomimo nocnej pory, jeździło się super, ale to dlatego, ze pogoda w końcu dopisała smile :d:d:d big_smile

77

jaworowa napisał/a:

Teraz masuję obolałe bicepsy..po weekendzie smile
Buźka big_smile:D:D:D:D:D

Mąż nich pomasuje  big_smile

78

dziś przejechaliśmy ponad 10km. Mała wycieczka.  big_smile
Chyba każdy para powinien nabyć takie rower.

79

Nie taka mała big_smile
Ani się obejrzysz a po przejechaniu 50 dopiszesz..."mała wycieczka "
Super smile

80 Ostatnio edytowany przez qewelizarda (2008-10-11 15:06:11)

Ubieram długie spodnie, ale to nic nie daje. Zresztą, ja zawsze byłam zmarzluch, może dlatemu smile

81

qewelizarda napisał/a:

Dziś 13,5km.

To ładna odległość tak jak z Wrocławskiego Rynku do Mirkowa

Bardzo mi nogi marzną na rowerze - jak lody smile
Może od wiatru smile

Może 2 pary dresów i będzie cieplej.

82

Mi też marzną.
Nawet jak jest upał to mam zimne nogi. Ale w niczym mi to nie przeszkadza smile
Super Ewa że napierasz smile

83 Ostatnio edytowany przez qewelizarda (2008-10-11 15:06:22)

Pozdrawiam jaworowa i i interpio - miłej jazdy hehe

84 Ostatnio edytowany przez interpio (2008-08-24 18:52:53)

Ogrzewające nogi buty, getry elektryczne zasilane z małego akumulatora
taką mam koncepcję.
Dzisiaj mi się też nie za bardzo chciało jeździć, ale mam taki garaż / szopę 3 km od domu i jeżdżę tam codziennie trochę podłubać.

85 Ostatnio edytowany przez qewelizarda (2008-10-11 15:06:33)

Nie wiem jak Ty interpio dajesz radę suczkę wozić!!!  Co za wygodnicka!!

86

Oj dzisiaj sunia musiała biec, bo chlapa i zaraz miałbym spodnie ubłocone.
Ręce cały czas pracują i nie marzną, wielu z moich znajomych się dziwi, że zimą pomimo zimna nie zakładam rękawiczek, bo po prostu rzadko mi w ręce zimno.

87

O no proszę czyli ona jak chce to potrafi biec? ;d;d:D:D:D Mój pies chyba podczas tych wycieczek jest z nas wszystkich najszczęśliwszy big_smile
Tak, ręce mam gorące po takim "machaniu" Wczoraj udało mi się uzyskać prędkość 26km/h. Ale było super. big_smile
A zimą to się okaże czy znowu będzie bezśnieżna. Ja tam wolę jak jest mróz a tego puchu białego nie ma...

88

Witajcie.
Możecie mi polecić jakegoś producenta czy sprzedawcę handbików z małopolski?I jakie ceny?Zmieszczę się w kilku tysiącach??
Może spróbuję jazdy na tym wehikule.:P
pozdr

89

veto proszę wejdź na pierwszą stronę tego forum i tam pan o nicku interpio wypisał ludzi bądź firmy, które zajmują się wykonaniem hanbike'a big_smile
Jest kilka miejsc w Polsce gdzie je robią, niestety nie w każym województwie, ale to raczej nie jest żaden problem
Pozdrawiam
P.S Kolejny chętny...super big_smile:D:D

90 Ostatnio edytowany przez interpio (2008-08-25 23:45:53)

Eh, chyba się starzeję, bo przejechaniu 90 km i jestem padnięty... A znam takiego dziadka co ma prawie 90 lat i jeszcze może ... na rowerze jeździć wink

91

Nie porównuj 90 km do 90 lat - no co TY!!! wink

92

veto napisał/a:

Witajcie.
Możecie mi polecić jakegoś producenta czy sprzedawcę handbików z małopolski?I jakie ceny?Zmieszczę się w kilku tysiącach??
Może spróbuję jazdy na tym wehikule.:P
pozdr

Veto wejdź na forum www.poziome.republika.pl zapytaj się czy jakiś konstruktor rowerów nietypowych z Twoich okolic nie podjął by się wykonanie takiego roweru.
Ja tak zrobiłem i znalazłem Mariusza Łuczaka z Oławy.

93

interpio napisał/a:

Veto wejdź na forum www.poziome.republika.pl zapytaj się czy jakiś konstruktor rowerów nietypowych z Twoich okolic nie podjął by się wykonanie takiego roweru.
Ja tak zrobiłem i znalazłem Mariusza Łuczaka z Oławy.

No ale Mariusz na 100% już nie robi handbikeów. Ale zadzwonić można, spytać, może zmieni zdanie smile
Był u mnie w tamtym tygodniu zobaczyć jak się ma mój rower, ma świadomość, że trzeba zrobić jeszcze w nim sporo i nie był zachwycony. Wiem, że na zimę mu go dam na tydzień - muszę smile

94

Racja Mariusz narazie nie będzie robił handbików ale słyszałem, że w Krakowie jest jakiś zdolny konstruktor nietypowych rowerów.

95

O to będzie miał koło siebie:) Jak się zdecyduje rzecz jasna. Tylko z tym dofinansowaniem z PCPR-u to jest tak, ze oni wolą jak się składa wnioski w pierwszej połowie roku...

96

Oni to raczej wolą jak się ich w ogóle nie składa ..heh
ALe handbike i tak się od razu nie zrobi więc chyba nie ma sensu zamawianie na zime tylko poczekać do przyszłego roku i spokojnie złożyć wniosek.

97

Dzięki serdeczne za pomoc.Przemyślę ten temat.Do Krakowa mam w miarę blisko lecz jesień tuż tuż:P
A w PCPR mogą być problemy co jest standardem.

98

no co Ty nie nastawiaj się na nie, każdemu pomagają w miarę możliwości. Dobre podanie i pieniążki się znajdą z PCPR-u lub MOPS-u smile

99 Ostatnio edytowany przez interpio (2008-08-28 14:52:59)

qewelizarda napisał/a:

Dobre podanie i pieniążki się znajdą z PCPR-u lub MOPS-u smile

Lepsze od tego są dobre znajomości z Panem "Zdzichem". "Zdzichu" wszystko może a reszta to tylko formalności.
Eh, jak sobie wspomnę moje problemy z otrzymaniem handbike'a to mi się aż nie chce wierzyć, że je przeszedłem... drugi raz nie wiem czy bym się odważył na wystawianie swojego ryja min. w lokalnych mediach.

100

Faktycznie odważny jesteś, ale czasem trzeba ponieść ofiarę dla szlachetnego celu smile