Temat: Kursy prawa jazdy

Witam serdecznie,szukam osób które uczestniczyły w kursach prawa jazdy organizowanych przez FAR.Cel: zorganizowanie zjazdu w Miętnie w tym roku.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt na nr.mojego gg.

2

Odp: Kursy prawa jazdy

to są jeszcze osoby aktywne bez pawka? smile
powodzenia na egzaminie

3

Chodzi mi własnie o te z prawkiem ,które uczestniczyły w kursach w Miętnie.

4

Coś widzę,że cienko z zainteresowaniem. smile

5

hehe  jakby co to ja się pisze na taki zjazd smile byłam na  prawku w Miętnem smile

6

Witam Wszystkich ech,chciałam zrobić zjazd ale zainteresowanie bardzo malutkie.Pozdrawiam.

7

no niestety słabiutko coś z tymi naszymi ludkami ;P

8

Witam!!!! Opowiadajcie jak wygląda ten cały kurs,jak woziki są przystosowane i czy słabawy tetra da radę czy może porażka?
Wybieram się w sierpniu i cały czas mam pewne wątpliwości....Pozdrawiam serdecznie!

9

Marcintetra jechac i sprobowac mozna. Dasz sobie rade na pewno:0 nie ma co sie zastanaiwac i jechac. Kurs jest intensywny ale dasz sobie rade.

hmm spotkanie w Mietnem? co i jak?:) pisze sie na to. Jakby mialo to wygladac Madalein? Zanetko jak tam Twoja Hondzina?:D

10 Ostatnio edytowany przez Żabcia* (2008-03-05 09:26:24)

hehehe a Hondzina baaardzo dobrze tylko już zdążyła mi wyskoczyć sarna na droge i poprawił pies ! nie ciieeerrrrpie zwierzaków tongue a i jeszcze stojąc na moim miejscu z tabliczką dla kulawych, przed blokiem i własną klatką... patrze a tu ktoś mi przywalił nieźle w bok mojej niuni sad biedna stała taka smutna tongue  jak widzisz hondzia ma pecha ale i tak trzyma się dzielnie smile hmm... może by tak odwiedzić kursik sierpniowy .. już jako mężatka z moim skarbem co byście go poznali smile aaa tak na marginesie byłam ostatnio z moim skarbem w Bydgoszczy w MC Donaldzie hehe wink pozdrawiam wszystkich którzy mają zamiar jechać na kursy prawka w Miętnem smile super sprawa

11

Marcintetra napisał/a:

Witam!!!! Opowiadajcie jak wygląda ten cały kurs,jak woziki są przystosowane i czy słabawy tetra da radę czy może porażka?

Dołączam się do pytania. Czy terus, który nie potrafi sam usiąść (o przesiadaniu nie wspomnę) ma jakieś szanse żeby zrobić prawko??

12

moody,chcąc byc na kursie musisc byc samodzielny,wzgledem obslugi prywatnej.
pozdrowka